X-Men Grand Design: نگاهی به تاریخ سری X-Men

توسط : در تاریخ : جمعه, جولای 21st, 2017

از مینی سری «X-Men Grand Design» رو نمایی شد.

امروز خبر معرفی مینی سری جدید انتشارات مارول با نام «X-Men Grand Design» منتشر شد.در این مینی سری قرار است نگاهی ویژه به بزرگترین و مهمترین داستان‌های تاریخ «X-men» داشته باشد و ان ها را در قالب یک داستان ۶ قسمتی نمایش دهد.هر قسمت از این مینی سری، دربردارنده داستان های یک دهه از کمیک های X-Men خواهد بود و شماره اول با داستان های دهه ۶۰ میلادی شروع خواهد شد.در این سری، رویداد های تاریخی داستان های X-Men در قالب یک خط داستانی بازگو خواهد شد.

x-men-80s

 

نویسندگی و طراحی این سری نیز بر عهده «اد پیسکور»، نویسنده سری موفق «Hip-Hop Family Tree»، خواهد بود.این بیانیه امروز در پنل «Next Big Thing» اعلام شد:

امروز در پنل «Next Big Thing»در طی کمیک‌کان سن دیگو، انتشارات مارول خبر انتشار سری «X-Men Grand Design» به نویسندگی «اد پیسکور» در پاییز امسال را اعلام کرد.

داستانی برای همه طرفدران سری «X-Men» که داستان سال های مهم این سری را به یکدیگر پیوند میزند.پیوندی بین جهش یافتگان دیروز و امروز که حقیقتا اهمیت میراث مارول را برای دنیای مارول روشن می‌سازد.

سرشار از ایستراگ و اشارات مخفی به داستان های گذشته برای طرفداران جان سخت سری X-Men و همچنین ارتباط نزدیک با داستان های حال حاضر دنیای جهش‌یافتگان، سری «X-Men Grand Design» تجلیلی از گذشته، حال و اینده X-Men می‌باشد.پاییز امسال منتظر این سری باشید!

همچنین در طی این پنل از کاور های این مینی سری نیز رونمایی شد.

(برای دیدن تصاویر در سایز کامل بر روی آنها کلیک کنید)

X-Men-Grand-Design-issue-1-coverX-Men-Grand-Design-issue-2-coverX-Men-Grand-Design-issue-3-coverX-Men-Grand-Design-issue-4-coverX-Men-Grand-Design-issue-5-coverX-Men-Grand-Design-issue-6-cover