Star Wars Episode VIII به سوالات پیش آمده از فیلم قبل پاسخ می دهد.

توسط : در تاریخ : چهار شنبه, ژانویه 11th, 2017

کارگردان اپیزود ۸ استار وارز، ریان جانسون، بعد از مدت ها کار برروی فیلم، بالاخره درباره ی بخش بعدی حماسه ی اصلی فرنچایز به حرف آمد. فیلم حالا برای اکران دسامبرش، در مرحله ی پس از تولید است، و جانسون با USA Today درباره ی پروژه ی عظیمش، اپیزود ۸ (فیلمی که عنوان فرعی دارد، و عنوانش هم از اولین پیش نویس مشخص بود. ولی هنوز آماده ی منتشر شدن نیست.) صحبت کرد.
فیلمساز که برای فیلم های Brick و Looper شناخته شده است، گفته است کار بر روی این فیلم مثل «بازی کردن» است و این احساس را دارد که «طنین دارد و پر معنی است، چون برای من به عنوان یک کودک بسیار ارزشمند بود.». آن حس بازی همچنین بصورت هدفمند راهش را به فیلم هم باز کرده است. جانسون گفت: «می خواهم که یک انفجار باشد و خنده دار باشد و حرکت در راهی باشد که «The Force Awakens» و سری اصلی استار وارز در آن بودند.»

force-awakens-star-wars
فیلم همچنین عمیق تر به سه قهرمان سه گانه ی جدید، ری، پو و فین می پردازد. «می خواستم که درباره ی هر کدامشان بیشتر بدانم، و این فقط به معنی اطلاعات یا داستان گذشته ی آن ها نیست، فهمیدن اینکه چه چیز مشکلی برای هر کدامشان می تواند حالشان را به چالش بکشد. بگذار این را به سراغشان بفرستیم و بفهمیم با طریقه ی برخورد با آن موضوع چه چیزی آن ها را به سختی می کشاند.»
وقتی بحث به ری می رسد، جانسون بطور مشخص درباره ی چیزی که در فیلم پیش روی اوست، چیز زیادی نمی گوید تا ما را مشتاق تر کند. ما تا به الان می دانیم که این فیلم از همانجایی شروع می شود که «Force Awakens» تمام شد، و ری به ملاقات لوک می رود، «هر دو نمی دانند که چه اتفاقی قرار است بیفتد و همچنین ری انتظارات زیادی در سرش دارد درباره ی اینکه چطور پیش خواهد رفت. خیلی شبیه به این حس است که همگی ما هنگام گذر از دوره ی نوجوانی احساسش می کنیم، آغاز شدن این بخش جدید از زندگیمان.» جانسون اضافه کرد که ماجراجویی ری در تم حماسه ی خانواده بازی خواهد کرد. «بخش عظیمی از شخصیت ری، چیزی که واقعا بخش قدرتمندی از گذشته ی او بود و چیزی که من واقعا می خواستم آنرا کاوش کنم.»
این آخرین خطوط از مصاحبه هایی است که در این هفته از جانسون منتشر شد. در یک مصاحبه ی دیگر، جانسون درباره ی فاصله ی زمانی بین Force Awakens و اپیزود ۸ صحبت کرد.
«من نمی خواهم دو سال به جلو بروم. می خواهم دقیقا لحظه ی بعد را ببینم که چه اتفاقی می افتد.» همچنین اضافه کرد که رابطه ی ری و لوک «بخش عظیمی از فیلم» خواهد بود و فیلم افشا می کند چرا لوک آنجاست و برنامه دارد که در قدم بعد چه کار کند.
اپیزود ۸ استار وارد، به کارگردانی ریان جانسون و بازی دیزی ریدلی، جان بویاگا، اسکار آیزاک، آدام درایور و دیگران، در ۱۵ دسامبر ۲۰۱۷ اکران خواهد شد.