Girl With the Dragon Tattoo Vol. 2 ماه می میاید

توسط : در تاریخ : شنبه, دسامبر 8th, 2012

نتیجه اقتباس دو قسمتی ورتیگو از عنوان The Girl With the Dragon Tattoo , پرفروش ترین رمان جنایی توسط Stieg Larrson در ۱ می در فروشگاه ها خواهد بود.

نوشته شده توسط Denise Mina و طراحی توسط Leonardo Manco و Andrea Mutti . این عنوان دومین سری از اقتباس از ۶ کتاب تحسین شده Larsson یعنی “Millennium” خواهد بود.

The Girl With the Dragon Tattoo, The Girl Who Played With Fire و The Girl Who Kicked the Hornets’ Nest نام عناوین این سری بوده اند.

سه گانه Millennium که بیش از ۶۰ میلیون نسخه در سراسر جهان بعد از عرضه The Girl With the Dragon Tattoo در سال ۲۰۰۵ فروش داشته است بر شخصی به نام Lisbeth Salander تمرکز دارد, یک هکر کامپیوتر غیر عادی و Mikael Blomkvist یک روزنامه نگار محقق و ویراستار روزنامه. آن ها در نسخه نخست گرد هم آمدند تا معمای ۴۰ ساله گم شدن مرموز یک فرد را پیگیری کنند.

Larsson که یک روزنامه نگار بود در سال ۲۰۰۴ در سن ۵۰ سالگی در گذشت. ونسخه های دست نویس کامل عنوان را برجای گذاشت که شامل سه نسخه اول این عنوان بود و به عنوان سه کتاب ۱۰ صفحه ای در نظر گرفته شده بود. The Girl With the Dragon Tattoo دوبار دارای اقتباس سینمایی بوده است: در سال ۲۰۰۹ با کارگردانی Niels Arden و در سال ۲۰۱۱ به وسیله David Fincher. کمپانی Sony Pictures تصمیم گرفته است که دو عنوان را بلافاصله پشت سر هم در زمانی نامعلوم در سال بعد عرضه کند.