جنگ داخلی جدید خواهد آمد!

توسط : در تاریخ : سه شنبه, اکتبر 14th, 2014

خبر بسیاری خوب و هیجان‌انگیز برای هواداران مارول! مارول کامیکس دقایقی پیش تیزری از کمیک جنگ داخلی Civil War را برای سال ۲۰۱۵ اعلام کرد.

قطعا مجموعه جنگ داخلی جزو برترین کمیک‌های تاریخ محسوب می‌شود. به‌گزارش فانتزیِ کمیک به‌نقل از سوپرهیروهایپ، حال انتشارات مارول با انتشار یک تیزر بازگشت این مجموعه را در تابستان ۲۰۱۵ (زمان اکران قسمت دوم اونجرز) بصورت رسمی اعلام کرد. البته لازم به‌ذکر است مارول هیچ توضیحی دررابطه مجموعه جدید خود نداده و تنها چیزی که از این پروژه به‌بیرون درز پیدا کرده‌است یک تیزر است. دراین تیزر ما کاپیتان و مردآهنین را می‌بینیم که دستان اسپایدرمن را گرفته‌اند. اسپایدرمن نیز لباس عنکبوت آهنینIron Spider را برتن کرده‌است. اگر کمیک جنگ داخلی را خواهنده باشید می‌دانید این لباس را تونی استارک برای پیتر ساخته است. براساس این تیزر می‌توان نتیجه گرفت سه شخصیت کاپ، ایرون من و اسپایدی در راس ماجرا قرار دارند.

civilwar2015

حماسه‌ای جدید در راه است…

هنوز نویسنده و طراح این کمیک مشخص نشده‌است اما ممکن است ما بازهم مارک میلر و استیون مک‌نیون را در این کار ببینیم. برای دانلود مجموعه اول جنگ داخلی که درسال ۲۰۰۶ منتشر شد بصورت ترجمه فارسی کلیک کنید.