Chew سریال می شود

توسط : در تاریخ : چهار شنبه, آوریل 10th, 2013

بعد از موفقیت قابل توجه سریال های ساخته شده از کمیکی چون مردگان متحرک و آرو و خبر ساخته شدن سریال شیلد از روی کمیک های مارول به کارگردانی جاس ودون کارگردان اونجر ها خبر از اقتباس از روی کمیک آیزنر برده ی جان لیمن یعنی چو می رسد.

chew_15_cover

کمیک چو حکایتش در مورد بازرس پلیسی به نام تونی چو است که  می تواند با چشیدن هر چیزی خاطره ی مربوط به آن را به یاد بیاورد. داستان کمیک در دنیایی می گذارد که به خاطر آنفولانزای مرغی مصرف مرغ ممنوع شده. هم چنین کمیک به رابطه ی رمانتیک او با یک منتقد غذا، رابطه ی پیجیده ی پدر و فرزندی با دختر گوشه گیرش که استعدادی مشابه پدرش دارد و همین طور قهرمان بازی های مامور پویو که خروسی دستکاری ژنتیکی شده است( برای آشنایی با پیشینه ی این کاراکتر می توانید کمیکی به همین نام را بخوانید که مطمئناً اشکتان را از خنده سرازیر خواهد کرد. ضمن این که جان لیمن وعده داده کمیک های بیشتری با محوریت این کاراکتر خواهیم داشت)

جان لیمن در مصاحبه اش وعده داده که پایلوت سریال هم زمان با انتشار قسمت پنجاهم کمیک روی آنتن خواهد رفت. در پیشینه ی سازندگان سریال، سریال هایی مثل دکستر و وطن به چشم می خورد. همین طور لیمن وعده داده که حتی اگر سریال پیش از به روی آنتن رفتن کنسل شود تصمیم دارد بلافاصله بعد از پایان کمیک که در قسمت شصتم خواهد بود سریالی انیمیشنی بر اساس کمیک خواهد ساخت.

اخبار این سریال را از فانتزی کمیک پیگیر باشید و نظراتتان را در همین جا با ما در میان بگذارید.


  • MEHRAN
   در پاسخ به MEHRAN

   ممنون فرزاد، خبر فوق‌العاده خوبی بود.

  • raven
   در پاسخ به raven

   اره جالبه که کمیک ها دارن راهشون رو به دنیا تلویزیون باز میکنن فقط سوال اینه که چرا الان ؟وجالب اینه که سازنده ها دیگه سراغ کلیشه های مثل بتمن نمیرن

   • MEHRAN
    در پاسخ به raven

    خب چیزی که مشخصه الان تب سریال خیلی بالاست و بهترین موقع برای سرمایه‌گذاری شرکتا. البته اولین سریال شرکت DC سوپرمنی بود که ۱۹۵۲ پخش میشد ولی به قدری آماتور بود که کسی رو جذب نمی کرد.

  • فرزاد.خ
   در پاسخ به فرزاد.خ

   البته باز تو این موضوع یه مورد دیگه هم دخیله. ایمیج الان عظیم ترین شرکت مستقل آمریکاست. و خب یونیورس مخصوص به خودش رو نداره بر خلاف شرکتایی مث دی سی، مارول یا حتی دینامیت و دارک هورس. به خاطر همین اقتباس از کمیکای ایمیج برای سریال راحت تره برای تهیه کننده ها. البته تو این مورد خود سیاست گذاری های ایمیج هم دخیله مخصوصاً بعد موفقیت اقتباس دارابونت از رو واکینگ دد کیرکمن. و خب چند وقت پیش خود ایمیج یه لیستی از ده کمیکی رو منتشر کرده بود که می تونن تبدیل به واکینگ دد بعدی شن و جالب اینه که هم ساگا هم ریوایوال و هم خود چو جز این لیست بود.
   حالا این رو بذارین در کنار سیاست گذاری پخش و پلای دی سی در مورد اقتباسای تصویری که من دو تا سریال آرو و اسمال ویل رو به خاطر میارم ازش و هنوز تصمیم مشخصی ندارن چی کار می خوان بکنن. در کنارش مارول هم کمی دوزاریش دیر افتاده و پایلوت شیلد رو جاس ودون کارگردان اونجرها که البته خودش کمیک نویس و سریال سار قهاری هم بوده سال ۲۰۱۳ رو آنتن می بره. البته به نظر می رسه این که مارول الان رسماً توسط دیزنی خریده شده موجب بشه که سیاستای منظم تری در مورد رسانه های تصویری پی بگیرن

   • MEHRAN
    در پاسخ به فرزاد.خ

    بابا به خدا ایمج یونیورس داره، اینو من ۵۰ بار گفتم، چند وقتیه داره اینجوری کمیکای مستقل کار میکنه.

  • اشوزدنگهه
   در پاسخ به اشوزدنگهه

   ممنون، خبر جالبی بود.

  • داوود
   در پاسخ به داوود

   ممنون از خبر
   لطفاً منبع خبر رو بگین و بگین از کودوم شبکه میخواد پخش بشه، فکر کنم شوتایم باشه اینجور که معلومه
   سال پیش خبر سریال شدن کمیک powers هم بود ولی هیچ خبری ازش نیست

  • داوود
   در پاسخ به داوود

   http://www.complex.com/pop-culture/2013/02/showtimes-proposed-chew-television-adaptation-is-officially-dead
   اینجا نوشته خبر فیک هست و توییت خود لیمن هم یک چیز دیگه میگه:|

   • MEHRAN
    در پاسخ به داوود

    خود لیمن تو کنفرانس واندرکان گفته بود، اینم لینکش: http://www.comicbookresources.com/?page=article&id=44610
    حالا این که اعلام کرده کنسله دلیل نمیشه که خبر فیک باشه.
    “همین طور لیمن وعده داده که حتی اگر سریال پیش از به روی آنتن رفتن کنسل شود تصمیم دارد بلافاصله بعد از پایان کمیک که در قسمت شصتم خواهد بود سریالی انیمیشنی بر اساس کمیک خواهد ساخت.”
    این قسمت خبر هم خودش گویا هست، با اطمینان ما نگفتیم که ساخته میشه.

    • داوود
     در پاسخ به MEHRAN

     من حواسم نبود، وقتی زدم فیک اومدم درستش کنم کار از کار گذشته بود و ارسال شده بود، این سریال انیمیشنی رو کودوم شبکه درست میکنه؟
     بازم ببخشید

  • قرقیزستانی
   در پاسخ به قرقیزستانی

   این کمیک مامور پویو چی بود؟ اسم اصلیش چیه؟

  • فرزاد.خ
   در پاسخ به فرزاد.خ

   secret agent poyo اسم کمیکشه.
   در مورد سریال انیمیشن راستش خود لیمن چیزی بروز نداده فقط گفته قصد ساختن قضیه رو داره به طور حتم. دیگه راست و دروغش با خودشه. فکر کردین دی سی فقط می تونه رابین سر کاری معرفی کنه دی:
   در مورد پاورز هم من گمون نکنم سریالش ساخته شه. آره بود بحثش ولی قضیه اینه که بندیس کل سری رو با همون شخصیتا از ایمیج منتقل کرده و الان توی مارول تو سری مارول ناو ری بوتش کرده. یعنی خب متاسفانه من حدسم اینه که پاورز هم تا اطلاع ثانوی یحتمل سریال نخواهد شد.