کنستانتین در نبرد برای بقا

توسط : در تاریخ : سه شنبه, نوامبر 25th, 2014

در شب گذشته شبکه NBC عنوان کرد که عنوان سریالی کنستانتین (Constantine) را از ۲۶ قسمت به ۱۳ قسمت کاهش داده، این اخبار باعث ایجاد حدس و گمان های بسیار در اطراف این سریال و این شبکه انگلیسی شده است.

سریال کنستانتین که بر اساس کمیک بوک هل‌بلیزر ساخته شده تا به امروز نتوانسته است مخاطبان زیادی را جذب خود بکند، این سریال روایتگر جن گیری جوانیست به نام جان کنستانتین که تمام زندگیش را وقف نبرد با شیاطین کرده. تا به امروز از کمیک بوک های هل‌بلیزر یک عنوان سینمایی در سال ۲۰۰۵ ساخته شده، و همچنین این عنوان سریالی که به تازگی از شبکه NBC در حال پخش است، این عنوان سریالی که در هفته اول با شروع نسبتا خوبی کار خود را آغاز کرد، نتوانست در هفته های بعدی رشدی از خود نشان دهد بلکه با افتی شدید روبه رو شد، هرچند در سه هفته گذشته سریال رشد نسبتا قابل قبولی را داشته است، ولی حال این سئوال مطرح می شود که شبکه NBC با کم کردن تعداد اپیزود های سریال کنستانتین میخواهد به این داستان و آینده این سریال پایان دهد ؟ یا خیر ؟

رتینگ ببینندگان سریال

این اتفاق بی سابقه نیست. ان بی سی در گذشته چند عنوان سریالی خود را که در رتینگ شکست خورده اند را از دور خارج کرده است، برای مثال عنوان سریالی دراکولا (Dracula) که در سال جاری (رتینگ مشابه با کنستانتین) به کار خود در فصل اول پایان داد، هر چند کنستانتین روند رو به رشد و بهتری را در هفته های گذشته نسبت به عنوان دراکولا داشته است .

حال چه اتفاقی خواهد افتاد ؟ شبکه های تلویزیونی همگی با اعداد کار می‎کنند، باید دید کنستانیتن می‌تواند در چند اپیزود تا پایان فصل خود کاری بهتر را نسبت به نیمه اول سریال خود به نمایش بگذارد تا سریال را از خطر کنسل شدن نجات دهد یا خیر، حال جان کنستانتین با چیزی خطرناک تر از شیاطین سرکار دارد باید دید در این جنگ کدام یک پیروز می شوند.


نظر شما چیست ؟ آیا این سریال باید پایان پیدا کند ؟ یا دوست دارید این سریال به کار خود ادامه دهد ؟ اگر تمایل به ادامه این سریال دارید میتونید با استفاده از هشتگ #SaveConstantine در تویتر و سایر شبکه های اجتماعی مقداری از عنوان محبوب خود دفاع کنید.