کامیک کان ۲۰۱۵: اولین تیزر جوخه انتحار

توسط : در تاریخ : یکشنبه, جولای 12th, 2015

امروز در کامیک کان سن دیگو، در طی پنل اختصاصی وارنر دیوید ایر کارگردان جوخه انتحار بر روی صحنه آمد و بدون هیچ مقدمه ای از اولین تیزر فیلم سینمایی «جوخه انتحار» پرده برداری کرد.

4542942-sshighres

هر چند این تریلر تا کنون به صورت انلاین منتشر نشده است ولی چند تن از افراد حاضر در این پنل با استفاده از دوربین های شخصی توانستند این تیزر را ضبط و در اینترنت منتشر کنند، هر چند کمپانی وارنر سریعا تمامی تریلر ها را از سایت های مجازی جمع کرد ولی ما نیز توانستیم یک نسخه از این تیزرهای ضبط شده را بدست بیاوریم و در ادامه میتوانید این تیزر را دانلود کنید. هرچند در صورت منتشر شدن کیفیت اصلی این تیزر ما آن را همراه با نمایش آنلاین جایگزین خواهیم کرد.

با کیفیت HD دانلود کنید

لوگوی جدید فیلم:

فیلمنامه این فیلم توسط دیوید ایر با توجه به طرحی از دیوید اس.گویر نوشته شده است و کارگردانی آن نیز توسط همین شخص انجام خواهد شد. جوئل کینامن درنقش ریک فلگ، ویل اسمیت درنقش ددشات، جرد لتو در نقش جوکر، مارگو رابی درنقش هارلی کوئین، جای کورتنی درنقش کاپیتان بومرنگ، کارا دلیوینیه درنقش جادوگر و ویلا دیویس درنقش آماندا والر دراین فیلم حضور خواهند داشت.

آگوست ۲۰۱۶ (شهریور ۱۳۹۵) این فیلم اکران خواهد شد.


جوخه انتحار Suicide Squad

img

گروهی ناپایدار متشکل از ابر جانیانی سابقه‎دار که در ازای عفو جزئی در جرم‎هایشان اقدام به عملیات‎های سیاه که کمترین شانس زنده ماندن در آن‎ها وجود دارد می‎کنند. این «جوخه» توسط آماندا والر گرد هم آمدند و سازمان‎دهی شدند.