چشم به راه چه کمیک‌هایی باشیم؟ قسمت سوم: «Justice League Of America»

توسط : در تاریخ : یکشنبه, فوریه 17th, 2013

فانتزی کمیک قصد دارد در سری جدید مقالاتش، شما را با کمیک‌های جدیدی که در سال ۲۰۱۳ منتشر می‌شوند آشنا کند. کمیک‌هایی که هنوز منتشر نشده‌اند، اما با توجه به طراح و نویسنده‌ای که دارند، حدس می‌زنیم از ارزش بالایی برخوردار باشند و پیشاپیش خواندن آن‌ها را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

در این مقاله به کمیک « JUSTICE LEAGUE OF AMERICA» می‌پردازیم.

(پیش از این نیز کمیک «Green Arrow» و «The Wake» را به شما معرفی کرده بودیم.)


Regular CoverJustice League Of America #۱

  • نویسنده: جف جانز
  • طراح: دیوید فینچ
  • ناشر: DC
  • تاریخ انتشار: ۲۰ فوریه ۲۰۱۳

برای کسانی که رسانه کمیک را دنبال میکنند، جف جانز نیازی به معرفی ندارد. او نویسنده تین تایتانز ، فلش ، اکشن کمیکس و گرین لنترن است. او کسی بود که با کمیک «فلش پوینت» دنیای قدیمی DC را به پایان رساند و New52 را آغاز کرد و از آن موقع به بعد هم نویسندگی جاستیس لیگ، آکوامن و گرین لنترن را بر عهده داشته است. بدون شک جف جانز یکی از بهترین نویسندگان حال حاضر رسانه کمیک و شرکت DC است و کسی است که اتفاقات آینده دنیای New52 را برنامه ریزی میکند.

دیوید فینچ هم طراح بسیار خوبی است و طراحی کمیک بتمن شوالیه تاریکی را در کارنامه خود دارد.

تبلیغات برای کمیک «لیگ عدالت آمریکا» از پایان شماره ۱۲ و بک ایشوی شماره ۱۳ لیگ عدالت آغاز شده بود. اما با اتفاقاتی که در داستان «برخاستن آتلانتیس» و صفحه آخر جاستیس لیگ شماره ۱۶ افتاد، همه چیز برای به وجود آمدن یک گروه جدید آماده شد. گروهی از ابرقهرمان‌ها که کمتر کسی انتظار آن را داشت: «لیگ عدالت آمریکا»

اعضای این گروه جدید (همانطور که قبلا اعلام کرده بودیم) کت ومن، گرین ارو، کاتانا، گرین لنترن جدید سیمون باز، هاوک من، استارگرل، وایب، مارتین من هانتر هستند.

در «روز کمیک بوک رایگان» شرکت DC اعلام کرد که در سال ۲۰۱۳ یک کراس اور بزرگ در دنیایش خواهد داشت که همه چیز را دگرگون خواهد کرد. کراس اوی به نام: «ترینیتی وار». و در این کراس اور، اعضای گروه جاستیس لیگ آمریکا نقش مهمی خواهند داشت.

تیزر رسمی شرکت DC:

لیگ عدالت دیگر قابل اعتماد نیست.

پس برای مقابله با بزرگترین جنگ دوران ما، باید گروه جدیدی به پا خیزد.

و ما برای رهایی از این خطر به چیزی بیشتر از بزرگترین قهرمانان جهان نیاز داریم.

راه رهایی ما خطرناک ترین قهرمانان جهان هستند.


و این هم پیش نمایش یکی از صفحات شماره اول این کمیک:

2854767-jla_1_02


جاستیس لیگ آمریکا نویسنده ای عالی و طراحی خوب دارد. کمیک مهمی است و در آینده نقش مهمی در کراس اور های بزرگ دنیای DC ایفا میکند. به همین دلیل خواندن آن را به شما توصیه میکنیم.