پیتر پارکر جدید سینماها مشخص شد؟

توسط : در تاریخ : جمعه, می 15th, 2015

آلبرتو گونزالس و صفحه اینستاگرام وی  که جدیدا به یکی از موثق‌ترین خبرگزاری‌ها تبدیل شده است، طی گزارشی بازیگر جدید پیتر پارکر/اسپایدرمن را معرفی کرد.

«آسا باترفیلد Asa Butterfield» کسی که جزو کاندیدهای سونی/مارول برای بدست گرفتن نقش پیتر جدید بود طبق گزارش گونزالس، اسپایدی جدید سینماها خواهد بود. این بازیگر همراه با چهار کاندید دیگر، جزو گزینه‌‌‌‌‌های اصلی سونی برای پوشیدن لباس قرمز و آبی اسپایدرمن به‌شمار میرفت. از کارهای آسا باترفیلد می‌توان به «بازی اندر» و «هوگو» اشاره کرد.

البته لازم به ذکر است که هنوز مارول به طور رسمی این خبر را اعلام نکرده است پس بنابراین احتمال تکذیب خبر نیز می‌رود، هرچند خبرگذاری Latino Review نیز خبر انتخاب باترفیلد را تایید کرده و شاید باید کار را تمام شده بدانیم. اسپایدی جدید برای نخستین بار درسال ۲۰۱۶ درفیلم «جنگ داخلی» و سپس درسال ۲۰۱۷ درفیلم اختصاصی خودش حضور خواهد یافت.

نظر شما چیست؟ آیا از اینکه این بازیگر ۱۸ ساله قرار است پشت نقاب سرخ اسپایدی قرار گیرد رضایت دارید؟


اسپایدرمن Spider-Man

img

پیتر پارکر نوجوان توسط یک عنکبوت رادیواکتیو شده گزیده می‌شود و بدین ترتیب قدرت‌هایی عنکبوتی بدست می‌آورد. بعد از مرگ عمویش بن، که پیتر می‌توانست جلویش را بگیرد، او آموخت که «قدرت زیاد مسئولیت زیادی را می‌طلبد». پیتر پارکر سوگند خورد بی‌گناهان را از گزند آسیب محافظت کند و تبدیل به اسپایدرمن شگفت‌انگیز شد.