پیتر توماسی نویسنده‌ی «سوپرمن/واندروومن» می‌شود!

توسط : در تاریخ : جمعه, آگوست 15th, 2014

پیتر توماسی، نویسنده‌ی کنونی «بتمن و رابین» همراه با داگ مانکه Dough Mahnke از شماره‌ی ۱۳ به کمیک «سوپرمن/واندروومن» می‌پیوندند.

Superman - Wonder Woman #13

رفتن روی کمیک «سوپرمن/واندروومن» در نوامبر، همراه با ادامه دادن به عنوان نویسنده‌ی «بتمن و رابین» به این معنی است که همزمان مسئولیت نوشتن «سه‌تن Trinity» دی‌سی را برعهده خواهد داشت.

سوپرمن/واندروومن همچنان به رابطه‌ی عاطفی بین دو تن از قوی‌ترین قهرمانان دی‌سی خواهد پرداخت. توماسی در این باره گفت:

من می‌خوام دقیق به قلب و عشق حقیقی این دو نفر نگاه کنم و ببینم که این عشق برای ما، دنیای دی‌سی و مردم زمین چه معنایی داره. آیا این عشق موجب تهدید یا خطر می‌شه؟ اگه دو نفر مثل اونا با هم و عاشق هم باشند، هیجان ماجرا کجاست و چه تاثیراتی می‌تونه داشته باشه؟

Batman and Robin #36

این مجموعه همچنین چند تن از شرورهای قدیمی دی‌سی همچون «جمجمه‌ی اتمی Atomic Skull»و «فاجعه‌ی عظیم Major Disaster» را دوباره معرفی می‌کند.

در همین حین، در ماه نوامبر آرک «ظهور رابین» پیتر توماسی نیز در شماره‌ی ۳۶ «بتمن و رابین» دنبال می‌شود در حالی که رابین سرخ، ردهود و بت‌گرل همگی با یکدیگر همکاری کرده و ظاهری الهام گرفته از دیمین وین دارند. توماسی گفت:

در این زمان تمام این شخصت‌ها جزو ترکیب رابین هستند. خانواده‌ی خفاش در نهایت، به پا می‌خیزه تا به یه رابین جدید کمک کنه که وارد دنیای دی‌سی بشه.

سوپرمن/واندروومن ۱۳# و بتمن و رابین ۳۶# در ماه نوامبر به فروش می‌رسند.