شایعه: موهای لکس در «طلوع عدالت» بلند خواهد بود

توسط : در تاریخ : چهار شنبه, ژوئن 18th, 2014

طبق شایعات اخیر سایت های مختلف درباره فیلم «بتمن برعلیه سوپرمن: طلوع عدالت» موهای شخصیت منفی فیلم یعنی لکس لوتر در این فیلم بلند خواهد بود. به گزارش فانتزی کمیک به نقل از بتمن نیوز، قسمت های اولیه این فیلم باحضور شخصیت «لکس لوتر» با بازی «جسی ایزبرگ» در دیتروید فیلمبرداری شده است و حال شایعه شده است که لوتر در آن فیلم دارای موهای بلند و بلوند است. همانطور که میدانید لکس در کمیک ها همیشه عاشق موهای بلند و زیبا بوده است زیرا خود کاملا کچل و تاس است. البته این سایت احتمال داده با وجود اینکه این صحنه مربوط به اوایل فیلم است و درآن لکس فقط ۲۰ سال دارد احتمال میرود موهای لکس به شکلی از بین برود و در ادامه لکس بدون مو باشد و اینگونه نخستین جرقه های شرارت لکس زده شود. همچنین اعلام شده است که موهای آیزبرگ سرصحنه فیلمبرداری کثیف و ژولیده بوده است. لازم به ذکر است که کاراکتر  Mercy Graves که درکمیک ها نقش دستیار لکس را دارد در این فیلم حضور خواهد داشت.

jesse-eisenberg

نظر شما چیست؟ آیا با مو داشتن لکس موافقید؟ آیا میتوانید لکس را با مو تصور کنید؟ بنظر شما لکس تاآخر فیلم با مو خواهد بود؟

این فیلم را زک اسنایدر کارگردانی خواهد کرد و قرار است در تاریخ ۶ می ۲۰۱۶ بروی پرده های سینما آید. در این فیلم بن افلک نقش بتمن و هنری کاویل نقش سوپرمن را خواهد داشت.