«مریسا تومه» درحال مذاکره برای نقش عمه می

توسط : در تاریخ : پنجشنبه, جولای 9th, 2015

مارول/سونی پس از انتخاب بازیگر نقش «پیتر پارکر» حال به سراغ یکی دیگر از کاراکترهای کلیدی داستان‌های اسپایدی رفتند و آن هم کسی نیست جز «عمه میAunt May».

 

به گزارش فانتزی کمیک به‌نقل از Variety، مارول و سونی برای انتخاب بازیگر عمه می به سراغ یکی از بازیگران با سابقه هالیوود، «مریسا تومهMarisa Tomei» رفته‌اند. طبق گزارش این خبرگزاری تومه و مارول/سونی فعلا درحال مذاکره هستند و همچنان تومه قرار داد این نقش را امضا نکرده‌است.

همچنین هالیوود ریپورتر، طی خبری اعلام کرد که درصورت تایید شدن حضور مریسا تومه بعنوان عمه می، او علاوه بر فیلم اختصاصی اسپایدرمن درفیلم جنگ داخلی نیز یک حضور افتخاری خواهد داشت.

لازم به ذکر است که این بازیگر یک جایزه اسکار دارد و درفیلم‌های موفقی همچون «Love Is Strange» و «The Wrestler» ایفای نقش کرده‌است.

ریبوت جدید اسپایدرمن با بازی «تام هالند» درنقش پیتر پارکر/اسپایدی و کارگردانی «جان واتس» در ۲۷ جولای ۲۰۱۷ (۵ مرداد ۱۳۹۶) اکران خواهد شد.

 


اسپایدرمن Spider-Man

img

پیتر پارکر نوجوان توسط یک عنکبوت رادیواکتیو شده گزیده می‌شود و بدین ترتیب قدرت‌هایی عنکبوتی بدست می‌آورد. بعد از مرگ عمویش بن، که پیتر می‌توانست جلویش را بگیرد، او آموخت که «قدرت زیاد مسئولیت زیادی را می‌طلبد». پیتر پارکر سوگند خورد بی‌گناهان را از گزند آسیب محافظت کند و تبدیل به اسپایدرمن شگفت‌انگیز شد.