مارول لباس قرمز دردویل را رونمایی کرد

توسط : در تاریخ : جمعه, آوریل 10th, 2015

اگر خبر چند دقیقه گذشته را خوانده باشید، می‌دانید که حدود بیست و چهار ساعت پیش تصویری از دردویل قرمز در سایت نتفلیکس درج شد ولی این عکس به سرعت حذف شده است. حال بار دیگر نتفلیکس یک پوستر تیزر کوتاه از دردویل منتشر کرده است که اینبار هیجانی چندبرابر را به ببینندگان منتقل می‎کند.

در این پوستر متحرک جدید، مراحل تبدیل شدن مت مورداک از یک یاغی سیاه پوش تا یک ابرقهرمان قرمز پوش را نشان می‎دهد.

دانلود تیزر با کیفیت HD

مجموعه دردویل به گفته نتفلیکس و مارول رسما بخشی از جهان سینمایی مارول است، و آغازگر اولین مشارکت گسترده مارول با شبکه مجازی نتفلیکس می‌باشد، پس از دردویل قرار است سه عنوان دیگر به نام‌های جسیکا جونز، لوک کیج و ایرون فیست از سوی نتفلیکس ساخته شود، که در آخر این چهار عنوان سریالی و این چهار ابرقهرمان دنیای مارول در کنار یکدیگر عنوان سریال مدافعان را میسازند که این عنوان قرار است از سوی شبکه نتفلیکس پخش شود.

چارلی کاکس در این مجموعه نقش دردویل و مت مورداک را برعهده دارد، دوبرا آن ول به عنوان کارن پیچ، وینسنت دن آفریو به عنوان ویلسون فیکس، الدن هنسون به عنوان فیگ نلسون، و رورزاریو داوسون به عنوان نرس نایت قرار است در این مجموعه سیزده قسمتی ایفایی نقش کنند. این سریال توسط شبکه مجازی نتفلیکس در تاریخ ۱۰ آوریل به طور کامل منتشر می‌شود.

منبع : ComicBook


دردویل Daredevil

img

مت مِرداک، در دوران نوجوانی در تلاش برای جان یک غریبه که در حال تصادف با یک کامیون حمل ضایعات هسته‎ای بود بینایی خود را از دست می‎دهد. در ازای آن دیگر حواس مت به یک ابرانسان نزدیک شده و شکلی از «تشخیص رادار» را بدست می‎آورد. در روز او وکیلی موفق و در شب برای پاسداری از محله‎اش «دردویل» است.