عناوین جدید ورتیگو

توسط : در تاریخ : سه شنبه, جولای 16th, 2013

بخش مربوط به بزرگسالان شرکت DC یا همان Vertigo در یک سال اخیر، به تبعیت از DC دچار تغییرات زیادی شده. از جمله انتشار کمیک های جدید و پایان طولانی ترین کمیک این سری، HellBlazer. همچنین ویراستار قدیمی این شرکت، کرن برگر، برکنار و با شلی باند جایگزین شد. البته مهم ترین خبر که در نمایشگاه کمیک کان منتشر شد، بازگشت نیل گیمن و نوشتن داستان جدید مینی سری سندمن به طراحی ویلیامز بود. چندی پیش نیویورک تایمز عنوان این مینی سری را The Sandman: Overture ذکر کرد و گفت در ۳۰ اکتبر امسال منتشر میشود.

گیمن در مصاحبه ای با تایمز گفت:

هیچوقت شانس گفتن این داستان را نداشتیم. در شماره اول سندمن، Morpheus به دلایلی دستگیر شده. در ادامه سری میفهمیم که او از جایی بسیار دور بازمیگشته ولی هیچوقت نگفتیم کجا بوده و در آنجا چه میکرده. و با نقاشی های J.H. Williams این کار بسیار زیبا خواهد بود.

طبق وبلاگ ورتیگو، علاوه بر سندمن، ۶ عنوان دیگر هم در ماه اکتبر منتشر میشوند.

Hinterkind: چندین دهه بعد از کمیک The Blight وقتی که نسل انسان برچیده شده، طبیعت به همراه موجودات افسانه در حال پس گرفتن املاکشان هستند. Prosper Monday بعد از اینکه پدربزرگش ناپدید میشود، محل امن خود در روستایی در پارک مرکزی را ترک و به جنگل میرود، بدون اطلاع از اینکه چقدر دنیا تغییر کرده. هینترکایند یک داستان فانتزی ترسناک است که توسط Edginton نوشته و توسط Francesco Trifogli طراحی شده است.

The Discipline: این داستان که کاریست از پیتر میلیگان و لیو فرناندز، در مورد دختریست به نام ملیسا که قدرتهایش توسط مردی به نام اورلاندو آزاد میشود و وی را مجبور میکند که وارد جنگی تاریک و قدیمی شود. این داستان در دسامبر امسال منتشر میشود.

Dead Boy Detectives: دو پسر بریتانیایی مرده به همراه یک زن مجرم شروع  به حل معماهای مجرمانه میکنند. نویسنده این داستان، رمان نویس معروف بریتانیایی، Toby Litt وطراح آن Mark Buckingham است.

Suiciders: کاری به نویسندگی و طراحی Lee Bermejo که در مورد دو بوکسور است که یکی از آنها از قهرمانان و دیگری یک تازه کار است. مسابقات بوکس داستان بسیار محبوب است و برای بهترین شدن در آن، ورزشکاران باید بهترین را بکشند! این عنوان هم در ماه دسامبر منتشر میشود.

Coffin Hill: ایو کافین، دختری است که در ۱۵ سالگی تاریکی ای را احضار میکند که از زمان جادوگری به نام سالم قبر شده است. حال او میخواهد این تاریکی را، که دوستانش را از بین برده و سعی در تصرف شهرش دارد، کنترل کند. این داستان پر از قتل و جادو و هرج و مرج اکتبر امسال به طراحی Inaki Miranda و نویسندگی Caitlin Kittredge منتشر میشود.

The Witching Hour: این کمیک تک قسمتی با سبک آنتولوژی در هالووین امسال منتشر میشود و شامل داستان‌های کوتاهی در مورد جادوگری است و توسط بهترین نویسنده ها و طراحان تازه کار، به انجام رسیده است.

تعدادی از کاورهای این کمیک‌ها

منتظر اخبار جدید از ورتیگو در نمایشگاه کامیک‌کان امسال باشید.