«شوالیه‌ی آرکهام» می‌آید(زیرنویس فارسی تریلر اضافه شد)

توسط : در تاریخ : چهار شنبه, مارس 5th, 2014

مدتی است حرف و حدیث‌های فراوانی از انتشار بازی بعدی بتمن در سال ۲۰۱۴ شده بود. بخشی از این صحبت‌ها در رابطه با این موضوع بود که شرکت بازی‌سازی Rocksteady قرار است آخرین شماره تحت برند «آرکهام» را منتشر کند. بعد از این صحبت‌ها تصویری در انگلستان منتشر شد و مشخص شد نام بازی  Batman: Arkham Knight «بتمن: شوالیه‌ی آرکهام» نام دارد.

تصویر منتشر شده قبل از تریلر در انگلستان

تصویر منتشر شده قبل از تریلر در انگلستان

طبق گزارشات رسمی اتفاقات بازی یک سال بعد از «شهر آرکهام» رخ می‌دهد که در آن «بتمن» با دشمنان گوناگون خود از جمله «پنگوئن»، «دو چهره»، «مترسک» و «هارلی کوئین» می‌جنگد. طبق گفته‌ها کاراکتر «هاش» نیز در بازی حضور خواهد داشت. همچنین در این بازی شما قادر به راندن بت‌موبیل خواهید بود.

«بتمن: شوالیه‌ی آرکهام» توسط شرکت راک‌استدی که تهیه‌ی دو بازی نخست مجموعه یعنی «تیمارستان آرکهام» و «شهر آرکهام» را برعهده داشت، تولید می‌شود. این بازی آخرین حضور شرکت راک‌استدی در مجموعه‌ی «آرکهام» است و داستانی را که این شرکت از «تیمارستان آرکهام» شروع کرده بود را به پایان می‌رساند.

ساعاتی پیش نیز تریلری از این بازی منتشر شد که با کیفیت بالا و لینک مستقیم می‌توانید دانلود کنید.

batman-arkham-knight-trailer

دانلود تریلر
زیرنویس فارسی

بتمن: شوالیه آرکهام در حال حاظر برای PS4، Xbox One و کامپیوترهای خانگی تأیید شده است و هنوز مشخص نیست برای کنسول‌های PS3 و X360 منتشر شود یا خیر.