سایمون پگ در نقش مرد مورچه‌ای؟

توسط : در تاریخ : دوشنبه, آگوست 19th, 2013

بعد از اینکه برایان سینگر کارگردان در روز دروغ اول آوریل در توئیتر خود اعلام کرد که لیدی گاگا به تیم بازیگران فیلم افراد اکس: روزهای آینده‌ی گذشته در نقش Dazzler می پیوندد، شاهد شایعات زیادی مبنی بر گروه بازیگری در دنیای اینترنت بودیم. پنج شنبه، سایمون پگ تصویری از خود توئیت کرد که در آن در دفتر مارول حضور داشت و داشت به تصویری از مرد مورچه ای اشاره میکرد که باعث شد برخی از هواداران و تعداد زیادی از مطبوعات این را به عنوان اشاره ای برای بازی در فیلم مرد مورچه ای دوستش ادگار رایت بدانند.
simon-pegg-ant-manبا توجه به این که سایمون پگ دوست دارد با طرفداران توئیترش شوخی کند، احتمالاً باید واضح میبود که او فقط دارد شوخی می‌کند، اما این ایده به قدری باورکردنی است که جای تعجب نیست که خیلی ها آن را جدی گرفته اند.

قبلاً توضیح داده شده که فیلم مرد مورچه ای در گوشه ی متفاوتی از جهان مارول است و خیلی ها انتظار این را دارند که فیلم کمی غیر عادی و خیلی شوخ باشد که در واقع با انتخاب کسی مثل سایمون پگ به عنوان بازیگر جور در می آید.
در حالی که سرتیترها این سوال را مطرح می کردند که آیا سایمون پگ در نقش مرد مورچه ای خواهد بود یا نه، رایان پناگوس از مارول به سرعت اشاره کرد که سایمون پگ فقط برای گردش و پادکست از دفاتر دیدن می‌کرد. با وجود انکار پناگوس ، به نظر میرسد که این کار به هیچ وجه تاثیری در متوقف کردن شایعات نداشته، چون احتمالاً همه توئیتر پناگوس را دنبال نمی کنند.
در حالی که شایعات هنوز درحال قوت گرفتن می باشند، سایمون پگ و ادگار رایت در توئیتر این شایعه را به نوعی بی اعتبار کردند.