«دن اسلات» ریشه‌های «مرد عنکبوتی» را دوباره تعریف می‌کند

توسط : در تاریخ : جمعه, فوریه 14th, 2014

مارول قصد دارد در مینی سری جدیدی به نام «مرد عنکبوتی سال یک: یادگیری خزیدن» (Spider-Man Year One: Learning to Crawl) ریشه و منشا «پیتر پارکر» را بازگو کند.
مرد عنکبوتی سال یکاین مینی سری ۵ قسمتی توسط دن اسلات نوشته و توسط رامون پرز طراحی می‌شود. ضمن اینکه طراحی کاور بر عهده‌ی الکس راس است. داستان این مجموعه همراه با مجموعه‌ی «مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز» بیان می‌شود و شماره گذاری این مجموعه به صورت «مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز ۱٫۱#» و «مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز ۱٫۵#» است. داستان دربردارنده‌ی «پیتر پارکر» جوان است و قرار است چیزهایی که از ماجراهای ابتدایی او جا مانده را بیان کند.

اسلات در این باره گفت:

وقتی در اون شماره‌ها به قضیه نگاه می‌کنید با خودتون می‌گید: «یه دقیقه صبر کن! این چطور اتفاق افتاد؟ چطور اینو به دست آورد؟ این از کجا سر و کله‌اش پیدا شد؟ چرا زن‌عمو «می» هیچ وقت به این فکر نکرد؟». بعد هی به قضیه با دقت بیشتری نگاه می‌کنید و می‌گید : «این وسط یه داستانی هست که ما ندیدیم». یه داستان خیلی مهم و محوری که به طرز عاشقانه‌ای به هر چیزی که قبلاً اتفاق افتاده احترام می‌ذاره اما چیزهای بیشتری بازگو می‌کنه، چیزهای بیشتری درباره‌ی «مرد عنکبوتی» و چیزهای بیشتری درباره‌ی «پیتر پارکر».

اسلات همچنین به این اشاره کرد که احتمالاً یک شرور جدید در این مجموعه معرفی می‌شود. شروری که احتمالاً تحت‌تاثیر ماجراهای «پیتر پارکر» قرار گرفته.
اسلات گفت:

یکی داره اون دور و بر می‌چرخه و سعی داره تا درست مثل «مرد عنکبوتی» باشه و به هیچ وجه به ذهن «پیتر» خطور نمی‌کنه که اون در مقابل تمام کارایی که طرف داره انجام می‌ده، مسئولیت نداره. اون اولین شروریه که همسن «پیتر»ـه. کسیه که تحت تاثیر «پیتر» قرار گرفته و «پیتر» یه نوجوون قهرمان دارای مشکله که با یه نوجوون شرور دارای مشکل می جنگه!

«مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز ۱٫۱#» در ماه می منتشر می‌شود.