به‌روزرسانی: دریافت کمیک‌های هفته دوم آگوست

توسط : در تاریخ : جمعه, آگوست 15th, 2014

به‌روزرسانی: لینک کمیک های -Skullkickers #30-Where Is Jake Ellis #4-Superboy #34-Birds Of Prey #34-Archer And Armstrong #23-Armor Hunters #3 -Devilers #2-X-Files Season 10 #15 و Unity #10 اضافه شد.

کمیک های این هفته با کیفیت بالا و لینک مستقیم بلافاصله بعد از انتشار.

برای دریافت هر کمیک بروی نام آن کلیک کرده بعد از انتقال به سایت ابتدا در پایین صفحه تیک Use our download manager and get recommended downloads را بردارید سپس بروی نام کمیک در کادر سبزرنگ کلیک کنید. در صورت مواجه با پیغام «دوره دانلود شما به پایان رسیده» چندین بار این عمل را تکرار کنید تا لینک مستقیم در اختیارتان قرار گیرد. برای دانلود کمیک ها با نهایت سرعت از این وبسایت نرمافزار مدیریت دانلود IDM پیشنهاد می‌شود.

درخواست‌های لینک دریافتتان را فقط در صورتی که به کمیک‌های پست شده مربوط است یا حداکثر برای ۳ ماه پیش باشند پاسخ خواهیم داد. در ضمن حتماً قبل از درخواست کمیکی نام و شماره قسمت آن را در بالای سایت جستجو کنید و اگر در هفته‌های قبل موجود نبود درخواست خود را قرار دهید.

 

Marvel


DC


Dark Horse


Dynamite


 

 

Valiant


Image


IDW


!BOOM


——————————————————–

برای اطلاع از کمیک‌هایی که در هفته آینده منتشر می‌شوند به این لینک مراجعه کنید: http://www.comiclist.com/index.php/newreleases/next-week


کپی‌رایت © ۲۰۱۴ فانتزیِ کمیک
هرگونه کپی‌برداری بدون ذکر منبع مجاز نمی‌باشد.