حضور بن افلک در جوخه انتحار؟

توسط : در تاریخ : پنجشنبه, آوریل 30th, 2015

بن افلک بازیگر بتمن در فیلم «بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت» در حال حاضر در تورنتو حضور دارد، جایی که دیوید ایر و گروه فیلمبرداری‌اش در حال فیلمبرداری عنوان آینده خود یعنی «جوخه انتحار» هستند. این است که بسیاری از مردم حدس می‌زنند که بتمن/ بروس وین به طور غیر منتظره‌ای قرار است در این فیلم حضور پیدا کند.

به نقل از Latino Review، آنها ادعا کرده اند که بتمن در صحنه‌ای در این فیلم حضور خواهد داشت.

هشدار: ممکن است مطلب فاش کننده بخشی از داستان باشد.

کلوین چاوز گزارشگر Latino ادعا کرده است که قرار است در فیلم خوجه انتحار فلش بکی به عنوان «بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت» ساخته شود که در آن جوکر بعد از ضرب و شتم جیسون تاد معروف به رابین او را می‌کشد.

این امر می‌تواند اشاره ای به کمیک ” مرگ در خانواده” باشد، که در آن جوکر با یک دیلم جیسون تاد را تا پای مرگ کتک می‌زند.

.

.
همچنین Latino نیز اشاره کرده است که بتموبیل نیز به تورنتو آورده شده است و در صحنه‌‌ای از فیلمبرداری جوخه انتحار حضور داشته است. این اخبار در حالی منتشر می‌شود که بسیاری بعد از انتشار  تریلر «بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت» حدس می‌زدند که لباس معروف رابین در این تریلر نمایش داده شده است.

فیلمنامه این فیلم توسط دیوید ایر با توجه به طرحی از دیوید اس.گویر نوشته شده است و کارگردانی آن نیز توسط ایر انجام خواهد شد. جوئل کینامن در نقش ریک فلگ، ویل اسمیت در نقش ددشات، جارد لتو در نقش جوکر، مارگو رابی درنقش هارلی کوئین، جای کورتنی درنقش کاپیتان بومرنگ، کارا دلیوینیه درنقش جادوگر و ویلا دیویس درنقش آماندا والر دراین فیلم حضور خواهند داشت.

آگوست ۲۰۱۶ این فیلم اکران خواهد شد.


بتمن Batman

img

بروس وین که در کودکی شاهد به قتل رسیدن پدر و مادر میلیاردر خود بود، تصمیم می‌گیرد تا انتقام مرگ آن‌ها را بگیرد. وی برای رسیدن به کمال روحی و جسمی، مسلط شدن به هنرهای رزمی، مهارت های کارآگاهی و روانشناسی جنایی، تحت آموزش‌هایی همه جانبه و سخت قرار می گیرد. سپس لباس خفاش بر تن می‌کند و پیشرفته‌ترین جنگ افزارها را به کار می‌بندد تا تبهکاران را به وحشت بیاندازد. این‌جاست که بتمن متولد می‌شود.