تیم کمیک Moon Knight این عنوان را رها خواهند کرد!

توسط : در تاریخ : جمعه, ژوئن 6th, 2014

Moon Knight یا شوالیه‌ی ماه نام یکی از عناوین جدید مارول است که در شروع انتشارش توانست نقدهای مثبت بسیاری را از سایت‌های کمیک‌بوکی خارجی دریافت کند(برای مطالعه‌ی نقد فانتزی کمیک و دریافت قسمت اول این کمیک با لینک مستقیم به این لینک مراجعه کنید). حال خبر رسیده که تیم اصلی طراح و نویسنده‌ی این کمیک قرار است در شماره‌ی ششم این کمیک آن را ترک کنند.

دیکلان شلوی طراح این کمیک در نوشته‌ای در بلاگ خود مبنی بر دلیل ترک این کمیک چنین گفت:

وارن(نویسنده‌ی کمیک) تصمیم داشت تا قسمت ۶ این کمیک را بنویسد، پس من می‌توانستم تصمیم بگیرم که در این کمیک بمانم و کار را با نویسنده‌ی دیگری ادامه بدهم یا کنار بشم و اجازه دهم تیم جدیدی کار را به دست بگیرند.

این طراح صاحب سبک گفت که او به همراه رنگ‌زن اصلی کمیک قرار است تنها بروی کاور(طرح جلد) این عنوان کار کنند و اضافه کرد:

شخصاً دوست دارم تیم جدیدی کار کمیک را بر عهده بگیرند. به این ترتیب اصالت کار بیشتر حفظ می‌شود. مهم نبود که چه کسی نویسنده‌ی کمیک است، اگر من بروی کار می‌ماندم نتیجه کار یکسان نبود و در نتیجه‌ی کار تضاد بوجود می‌آمد که به طرز غیرمنصفانه‌ای تقصیرها به گردن نویسنده می‌افتاد. پس احساس کردم بهتر است من هم به همراه وارن کنار بکشم، تا به عنوان فصل اول کمیک چیزی به غیر از کاری که قرار است تیم جدید از قسمت جدید آرک دوم ارائه دهند داشته باشیم.

من تصمیم دارم برای مدتی به تعطیلات بروم، بروی تعدادی داستان کوتاه کار کنم(از جمله یک داستان جنایی با اِد بریسون)، چند مورد طرح جلد بکشم و بعد از آن، متوجه خواهید شد. برنامه‌ای در نظر دارم، اما به زودی به فکر پیاده‌سازی آن نیستم.

لازم به ذکر است تیم جدیدی که قرار است بروی این کمیک کار کنند برایان وود به عنوان نویسنده و جیمز اسمال‌وود به عنوان طراح هستند.

در پایان شما را به دیدن دو تصویر از طراحی‌های این هنرمند از شماره‌ی پنجم کمیک Moon Knight که در این هفته منتشر شد دعوت می‌کنیم.