تیم جدید کمیک آرچی مشخص شد

توسط : در تاریخ : پنجشنبه, دسامبر 25th, 2014

بعد از تغییرات زیادی که کمیک‌های آرچی در چند سال اخیر به خود دیدند حالا ناشر این کمیک‌ها، آرچی کامیکس قصد دارد ریبوتی از شماره ۱ این کمیک در سال ۲۰۱۵ عرضه کند آن هم با نویسندگی مارک وید(دردویل) بهترین نویسنده  و طراحی فیونا استپلس(ساگا) بهترین طراح سال‌های گذشته در مراسم آیزنر.

آرچی کامیکس یکی از قدیمی‌ترین ناشران کمیک‌های تینیجری است که کار خود را از سال ۱۹۳۹ شروع کرد. شخصیت اصلی این کمیک‌ها پسری دبیرستانی و بداقبال به نام آرچی اندروز است، او همیشه در کمک کردن به دیگران دچار مشکل است و باعث بروز حوادثی ناخواسته می‌شود. آرچی هر دختری را که می‌بیند بلافاصله به او دل می‌بندد، مثلث عشقی‌ای که بین او و دو دختر دیگر به نام بتی و ورونیکا وجود دارد عمده داستان‌های کمیک‌های آرچی را تشکیل می‌دهد.

مارک وید در مورد این کمیک گفت که قصد دارد تا آرچی را به دوران مدرن خود و داستان‌هایی که برای قشر خاص نوجوانان است بازگرداند، او همچنین گفت که در سال‌های اخیر داستان‌های آرچی کمی از اصالت خود دور شده‌اند، کاراکترهای این کمیک نوجوانند و باید مثل یک نوجوان رفتار کنند.

همچنین فیونا استپلس در رابطه با طراحی همزمان با کمیک‎‌های ساگا و نگرانی هواداران این کمیک از تغییر طراح در حساب توئیترش گفت که مخاطبان ساگا به هیچ‌وجه نگران نباشند چون او فقط قرار است ۳ شماره اول آرچی را طراحی کند.

نظر شما چیست؟ آیا با وجود این تیم موفق و ریبوت مجدد این سری قدیمی به سراغ کمیک‌های آرچی که عمدتا برای نوجوانان کم سن و سال است می‌روید؟ مهم ترین عناوینی که آرچی کامیکس در حال حاضر علاوه بر این سری منتشر می کند کمیک‌های سونیک و مگامن هستند.