تاریخ انتشار نخستین تریلر فیلم «بتمن دربرابر سوپرمن» اعلام شد؟

توسط : در تاریخ : دوشنبه, نوامبر 10th, 2014

به‌روزرسانی: نمایش آنلاین اضافه شد.

چندی پیش بود که برخی سایت‌های خبری با جدیت اعلام کردند که اولین تریلر فیلم «بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت» در ماه دسامبر منتشر می‌شود. حال کانال یوتیوب DC Comics Latinoamérica که چند وقتی است بصورت مداوم درحال کار است با انتشار یک کلیپ تاریخ انتشار تریلر فیلم جدید اسنایدر را فاش کرد.

به‌گزارش فانتزیِ کمیک به‌نقل از کامیک‌بوک، این کانال یوتیوب با انتشار این تیزر اعلام کرده‌است نخستین تریلر فیلم موردانتظار وارنر یا شاید موردانتظارترین فیلم وارنر قرار است با نخستین روز اکران فیلم جدید این کمپانی یعنی «هابیت: نبرد پنج سپاه» یعنی ۱۷ دسامبر در سالن‌های سینما پخش گردد.

batman-v-superman

البته نمی‌توان این گزارش را به رسمیت شمرد زیرا همچنان صلاحیت این کانال تایید نشده‌است اما اگر این خبر درست باشد می‌توان روی اخبار آینده این کانال حساب بازکرد. البته احتمالش زیاد است که وارنر بخواهد برای دوبرابر شدن فروش فیلم در روز اول این کار را انجام دهد. پس باید تا ۱۷ ماه آینده صبر کرد.

فیلم «بتمن درمقابل سوپرمن: طلوع عدالتBatman V Superman: Dawn of Justice» در ۲۵ مارس ۲۰۱۶ با بازی بن افلک، هنری کاویل، گال گادوت و جس آیزبرگ و به کارگردانی زک اسنایدر اکران خواهد شد.