تاریخ انتشار بازی شوالیه آرکهام اعلام شد

توسط : در تاریخ : دوشنبه, سپتامبر 8th, 2014

امروز برادران وارنر و استدیو راکستادی پس از پیچ‌ و خم‌های فراوان سرانجام تاریخ انتشار عنوان «بتمن: شوالیه آرکهام‍Batman: Arkham Knight» را اعلام کرد. 

به‌گزارش فانتزیِ کمیک به‌نقل از سوپرهیرو هایپ، قسمت چهارم از سری بازی‌های آرکهام قرار است در ۲ ژوئن سال ۲۰۱۵ مصادف با ۱۲ خرداد ۱۳۹۴ منتشر گردد. این درحالی است که قرار بود این بازی موردانتظار دراکتبر (مهرماه) امسال وارد بازار جهانی شود اما سپس به تاریخ نامعلومی درسال ۲۰۱۵ نقل مکان کرد. همچنین وارنر با انتشار این خبر از دو نسخه ویژه این عنوان نیز رونمایی کرد که با نام‌های نسخه محدود و نسخه بتموبیل شناخته می‌شوند که هردو با انتشار این بازی درتعداد محدود قابل خرید خواهند شد.

برای این دو نسخه این چنین ذکر شده‌است:

  • کتاب هنری {شامل ۸۰ تصاویر زیبا و هنری از بازی}
  • کتاب فولادی{نسخه‌ای منحصربفرد با قالبی زیبا و فلزی همراه با دیسک بازی}
  • کتاب کمیک{شامل کمیکی اقتباس شده از این بازی/شماره ۰}
  • مجسمه{ باطراحی زیبا و شگفت‌آور / درنسخه محدود از شخصیت بتمن و نسخه بتموبیل از بتموبیل}
  • اسکین‌های شخصیت‌ها{ سه اسکین‌ زیبا و جذاب از کمیک‌های DC/سری New 52)

نسخه ویژه بتموبیلBatmobile Edition

نسخه محدودLimited Edition

داستان بازی بتمن: شوالیه آرکهام ۱۲ ماه پس از وقایع «شهر آرکهام» روایت می‌شود. حال جوکر مرده است و تمامی جنایتکاران حرفه ای شهر به رهبری مترسک دور هم جمع شده‌اند تا گاتهام را غرق در آشوب و هرج و مرج سازند. مترسک بعنوان کسی که جرقه های اصلی داستان بدست او زده می‌شود تعدادی بمب در لابه لای شهر تعبیه کرده است و با پخش کردن گاز سمی که باعث ترس انسان می‌شود کاری کرده که همه مردم از شهر خارج شوند و تنها نیروی پلیس در شهر باقی بمانند. بتمن نیز بعنوان شوالیه این شهر وظیفه پاک سازی شهر از آشوب‌های بوجود آمده را دارد.بتمن شوالیه آرکهام در تاریخ نا معلومی در سال ۲۰۱۵ برای کنسول‌های PS4، XBox One، و کامپیوترهای خانگی عرضه خواهد شد.

تیزری که با انتشار این خبر منتشر شد!