بتمن در دنیای واقعی؟

توسط : در تاریخ : یکشنبه, ژوئن 14th, 2015

فردی با لباس شوالیه تاریک درلندن درحال مبارزه با جنایت است.

K2Z3J

به‌گزارش فانتزی کمیک به‌نقل از The Standard، فردی در منطقه بروملی لندن با لباس مبدل و مشابه با شوالیه تاریک با مجرمین مبارزه می‌کند. طبق گفته کسانی که شاهد مبارزه این فرد با خلافکاران بوده‌اند، او فردی تنومند است که ریش دارد و نقاب میزند و یک صدا عمیق و بم دارد. چیزی که جدیدا دراقتباس‌های سینمایی بتمن شاهد آن بودیم. همچنین گفته شده که این فرد مهارت بالایی درانجام حرکات رزمی دارد. مردم اسم او را «بتمن بروملیBromley Batman» گذاشته‌اند.

و نکته جالب این است که اداره پلیس بروملی ادعا کرده که هیچگونه گزارش و مدرکی از وجود این پارتیزان نقاب‌دار دریافت نکرده‌است. و این صحبت‌ها درست مانند چیزی است که اداره پلیس گاتام برای نخستین‌بار درمورد بتمن گفت.

نظر شما چیست؟


بتمن Batman

img

بروس وین که در کودکی شاهد به قتل رسیدن پدر و مادر میلیاردر خود بود، تصمیم می‌گیرد تا انتقام مرگ آن‌ها را بگیرد. وی برای رسیدن به کمال روحی و جسمی، مسلط شدن به هنرهای رزمی، مهارت های کارآگاهی و روانشناسی جنایی، تحت آموزش‌هایی همه جانبه و سخت قرار می گیرد. سپس لباس خفاش بر تن می‌کند و پیشرفته‌ترین جنگ افزارها را به کار می‌بندد تا تبهکاران را به وحشت بیاندازد. این‌جاست که بتمن متولد می‌شود.