بازگشت مت راین به نقش جان کنستانتین

توسط : در تاریخ : چهار شنبه, آگوست 12th, 2015

مت راین بازیگر نقش جان کنستانتین در سریال کنسل شده ی کنستانتین دوباره به این نقش باز خواهد گشت. به گفته ی مسئولین شبکه ی CW در نشست Television Critics Association مت راین در فصل بعدی سریال Arrow نقش کنستانتین را بازی خواهد کرد.

 

Matt Ryan

به گفته ی مارک پدوویتز حضور مت راین به یک اپیزود ختم خواهد شد. سریال کنستانتین پس از گذراندن یک فصل ۱۳ قسمتی نتوانست نظر شبکه را بخود جلب کند و در نتیجه کانال NBC علیرغم تلاش طرفداران برای نجات سریال تصمیم به کنسل کردن سریال گرفت. در نتیجه طرفداران او را به کانال CW آوردند که به گفته ی مسئولین این کانال امید آخر طرفداران سریال بود.

طرفداران به CW برای یک کراس اور با سریال Arrow فشار آوردند و تولید کنندگان این سریال هم همواره در پاسخ می گفتند سعی می کنند این کار را انجام دهند.

مارک گاگنهایم، تهیه کننده ی اجرایی سریال، قبلا گفته بود که جان کنستانتین می تواند به عنوان یک متخصص وارد شود تا به اولیور کوئین اطلاعاتی درباره ی موارد جادویی رأس الغول در فصل سوم بدهد هرچند این اتفاق نیفتاد اما انتظار می رود عناصر جادویی سریال در فصل چهارم بیشتر دیده شوند.

 


جان کنستانتین John Constantine

img

جان کنستانتین، دوزخ‌افروز، یک جادوگر از طبقه کارگر، کاراگاه علوم ماورایی و مردی چرب زبان است. او برای هوش بالا، فلسفه لایتناهی، حیله‌گری و سیگار را با سیگار روشن کردنش شهرت دارد. یک ضد قهرمان دغل کار و پادفرهنگ. کنستانتین همچنین برای نجات بشر از نیروهای شیطانی روحیه‌ای بشردوست دارد.