اطلاعیه شماره ۴

توسط : در تاریخ : یکشنبه, آوریل 26th, 2015

سورپرایزی فوق‌العاده برای علاقه‌مندان به فیلم‌های ابرقهرمانی.

همان‌طور که در جریان هستید سال‌های پیش رو سال‌های پرباری در ژانر فیلم‌های ابرقهرمانی در سینماست. سال‌هایی که شروعش با فیلم انتقام‌جویان: عصر اولتران آغاز شد.

به همین منظور فانتزی کمیک متشکل از تیم چهار نفره فرید کرمی، ارسلان امینیان، آرین افشاری و امیر رضا نقیبی که هر ۴ نفر کارشناس مترجمی زبان انگلیسی هستند و با دنیای کمیک بوک‌ها آشنایی کامل دارند در نظر دارد تمامی این فیلم‌ها را با زیرنویس فارسی اختصاصی پوشش دهد.

تمامی فیلم‌های ابرقهرمانی که در لیست تقویم ما + چهار شگفت‌انگیز ۲ که در تقویم وجود ندارد ترجمه خواهند شد. تقویم ما از این فیلم‌ها را در این پست مشاهده و دریافت نمایید.

مطمئن باشید چیزی که در فانتزی کمیک ارائه خواهد شد از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است چون در وهله اول این فیلم‌ها برای خودمان از ارزش بالایی برخوردارند.

لطفا از همین حالا برای حمایت از ما به دوستان و آشنایانتان اطلاع رسانی کنید و منتظر اولین زیرنویس فانتزیِ کمیک از یکی مانده به آخرین فیلم مارول در فاز دومش، عصر اولتران باشید.

توجه: اولین زیرنویس بسته به نسخه ریلیز شده و کیفیت صدا منتشر خواهد شد اما تمام تلاش خود را خواهیم کرد همزمان با نسخه dvdscr اولین زیرنویس ارائه شود و بعد از آن زیرنویس هماهنگ با دیگر نسخه‌ها نیز عرضه خواهد شد.