اطلاعات تازه از حضور فلش در سریال «پیکان»

توسط : در تاریخ : جمعه, سپتامبر 6th, 2013

معمولاً وقتی که یک سریال بر گرفته از کمیک روی آنتن است، هواداران فقط به این خاطر آن را تماشا می‌کنند تا به مجموعه فرصتی داده باشند. اما فصل دوم اغلب یا باعث بهتر شدن و یا باعث سقوط مجموعه می‌شود.
خوشبختانه، به نظر می‌رسد که «پیکان» دارد در فصل دوم خود همه چیز را به مرحله ی جدیدی وارد می‌کند. با توجه به کلیپ تبلیغاتی‌ای که به تازگی توسط CW منتشر شده است می‌توان چنین قضاوت کرد که تمام عوامل و بازیگران از اولین سال کارکردن با یکدیگر بهره برده‌اند. واقعاً به نظر می رسد که فصل دوم این مجموعه در حکم یک «امپراتوری دوباره ضربه می‌زند» برای سریال «پیکان» باشد و این مجموعه را محبوب تر کند.
«پیکان» همچنین در حال اضافه کردن شخصیت های جدیدی از دنیای دی‌سی در طول فصل دوم خود است که مطمئناً هواداران را راضی خواهد کرد. در حقیقت، در اولین تریلر به نوعی نگاه گذرایی به یکی از اصلی‌ترین شخصیت‌هایی که قرار است معرفی شوند، می‌شود. قبلاً مشخص شده است که فلش قبل از اینکه صاحب سریال خودش شود، قرار است در «پیکان» حضور یابد. بازیگر نقش فلش هنوز مشخص نشده است، ولی این مانع CW نشد تا در تریلر اشاره‌ای به او نکند.

flash-in-arrow

دانلود تریلر معرفی فصل دوم

تریلر را دقیقاً در ثانیه ی پنجاه و یک نگه دارید رنگ قرمزی کدری می‌بیند که نابجا به نظر می‌رسد.

در رابطه با بازیگر نقش فلش، اینترتینمت ویکلی از تهیه کننده‌ی اجرایی «پیکان»، اندی کریزبرگ سوال کرد. وی گفت:

ما باید تا سی ام سپتامبر، که روز فیلمبرداری اولین اپیزود فلشه، یه نفرو پیدا کنیم. پس برنامه ی زمانیمون اینه. اما واقعاً روند پرهیجانی بود که فقط با این همه بازیگر عالی ملاقات کنی و اشتیاق زیادی که این مردم نسبت به این کاراکتر دارند رو ببینی. این واقعاً شگفت انگیزه… من یه عکس از خودم دارم که چهار سالمه و عروسک های سوپرمن و فلش رو دستم گرفتم. این که الان من اینجام و دارم سریال فلش و گرین ارو رو مینویسم بیشتر از اونیه که قلبم بتونه تحمل کنه.

برای مشاهده‌ی پوستر و تریلر رسمی فصل دوم به این لینک مراجعه کنید.

فلش قبل از اینکه وارد مجموعه‌ی شخصی خود شود، در سه اپیزود مختلف در فصل دوم «پیکان» حضور خواهد داشت. فصل دوم «پیکان» ساعت ۸ چهارشنبه، ۹ اکتبر ۲۰۱۳ از شبکه‌ی CW پخش می‌شود.