اطلاعاتی از جوکر دنیای سینمایی DC

توسط : در تاریخ : شنبه, مارس 14th, 2015

احتمالا این روزها متوجه شده‌‌‌اید که اخبار فیلم «جوخه‌‌‌ی انتحار» چقدر فراگیر شده است. از انتخاب «کینامن» گرفته تا مدل موی لتو و «دث‌استروک» جدید. اینک خبر جدیدی از جوکر این فیلم منتشر شده است.

طبق گزارش خبرنگار سایت موثق Latino Review جوکر جدید سینما قرار است شباهت زیادی به جوکر فرانک میلر داشته باشد. گفته شده منبع الهام این جوکر، همان جوکر کمیک «بازگشت شوالیه تاریکی The Dark Knight Returns» (برای اطلاعات بیشتر اینجا را مطالعه کنید.)خواهد بود. همانند بتمن بن افلک که از لحاظ استایل، طرح لباس و سن و سال بسیار به بتمن دنیای میلر درکمیک «بازگشت شوالیه‌ی تاریکی» شباهت دارد. همچنین گفته شده این جوکر قرار است بدنی لاغر، اما مناسب، با پوستی کاملا سفید داشته باشد و در تمام بدنش نشانه‌هایی از زخم دیده شود. همچنین گفته شده که اشارات زیادی به جنایات گذشته‌ی جوکر انجام خواهد گرفت که یکی از آن‌ها مرگ یکی از دستیاران بتمن به دست اوست.

و درآخر گزارش گفته شده که ما یکی از مخوف‌ترین دشمنان شوالیه تاریکی یعنی هوگو استرنج را درفیلم داریم و او روانپزشک جوکر درآکهام خواهد بود. هواداران احتمالا این کاراکتر را در بازی «شهر آرکهام» به‌خاطر دارند.

فیلمنامه این فیلم توسط دیوید آیر با توجه به طرحی از دیوید اس.گویر نوشته شده است و کارگردانی آن نیز توسط همین شخص انجام خواهد شد. جوئل کینامن درنقش ریک فلگ، ویل اسمیت درنقش ددشات، جرد لتو در نقش جوکر، مارگو رابی درنقش هارلی کوئین، جای کورتنی درنقش کاپیتان بومرنگ، کارا دلیوینیه درنقش جادوگر و ویلا دیویس درنقش آماندا والر دراین فیلم حضور خواهند داشت. آگوست ۲۰۱۶ این فیلم اکران خواهد شد.