«گاتهام» به پروسه‌ی جذب بازیگر خود ادامه می‌دهد

توسط : در تاریخ : چهار شنبه, فوریه 12th, 2014

پس از آنکه چند وقت پیش اعلام شد که بن مک‌کنزی نقش رئیس پلیس «گوردون» را در سریال «گاتهام» که به ریشه‌های این شهر و ساکنانش می‌پردازد بازی می‌کند، بخش تلویزیون برادران وارنر امروز اعلام کرد که شخصیت‌های دیگر این سریال از جمله «آلفرد پنیورث» و «اسوالد کابلپات» هم صاحب بازیگر شده اند.

شون پرویت در نقش «آلفرد پنیورث»

شون پرویت در نقش «آلفرد پنیورث»

«آلفرد» همانند کمیک «بتمن: زمین یک» جف جانز یک سرباز نیروی دریایی سابق است که به او فرصت بیشتری برای زد و خورد می‌دهد. نقش «آلفرد» را در سریال شون پرتوی (Sean Pertwee) بر عهده دارد. در این چند هفته این دومین بار است که بازیگری برای نقش «آلفرد» انتخاب می‌شود. اخیراً جرمی آیرونز برای ایفای نقش «آلفرد» برای فیلم «بتمن علیه سوپرمن» انتخاب شده بود. در این سریال وی به صورت یک سرباز نیروی دریایی سابق خشک از شرق لندن توصیف شده که وفادارانه با «وین»ها خدمت کرده و پس از مرگ تراژیک آن‌ها به شدت از «بروس وین» جوان محافظت می‌کند.

رابین لرد تیلور (Robin Lord Taylor) نیز نقش «اسوالد کابلپات» را خواهد داشت. مردی که نهایتاً به «پنگوئن» بدل می‌شود. «تیلور» را هواداران با نقش «سم» در فصل چهارم سریال «مردگان متحرک» (The Walking Dead) می‌شناسند.

زبرینا گوئوارا (Zebryna Guevara) برای نقش کاپیتان «اسن» (Essen)، رئیس کارآگاه «گوردون» در بخش جنایی اداره‌ی پلیس «گاتهام» انتخاب شده است. در دنیای کمیک «سارا اسن» در نهایت با «جیم گوردون» ازدواج کرد و مبدل به دومین همسر «گوردون» شد و به عنوان یک شخصیت فرعی تا زمان مرگش به دست «جوکر» در کمیک‌ها حضور داشت. وی اولین بازیگر سیاهپوستی است که این مجموعه تا بحال انتخاب کرده.

«ارین ریچاردز» (Erin Richards) نیز نقش «باربارا کین» (Barbara Kean)، نامزد «جیمز گوردون» را برعهده خواهد داشت. در دنیای کمیک «کین» و «گوردون» صاحب یک دختر و پسر هستند که هر دو نهایتاً وارد دنیای خفاش‌ها می‌شوند.