«کیلین مورفی» تحت تاثیر فیلم‌های کامیک بوکی اخیر قرار نگرفته است.

توسط : در تاریخ : چهار شنبه, آگوست 10th, 2016

با توجه به اظهارات اخیر آقای «کیلین مورفی Cillian Murphy», بازیگر شخصیت «مترسک scarecrow» در فیلم‌ «شوالیه‌ی تاریکی Dark Knight», مشخص شده است که ایشان آن‌چنان هم از روند «هالیوود Hollywood» برای تولید فیلم‌های کمیک بوکی به روشی که در پیش گرفته شده است؛ راضی نیست.

ستاره‌ی فیلم‌های کامیک بوکی «کریستوفر نولان Christopher Nolan» در مصاحبه‌ی اخیرش گفت:

آیا اونا(هالیوود) از تک تک کمیک بوک‌هایی که تا به حال بوده به طور کامل استفاده نکردن و اونا رو هدر ندادن؟!… من حتی نمی‌دونم فیلم‌های کامیک بوکی دیگه از کجا میان.

او سپس ادامه داد:

زمانی که ما «بتمن آغاز می‌کند Batman Begins» رو ساختیم اوضاع متفاوت بود. من فکر می‌کنم که باید به کریس(کریستوفر نولان) برای ساخت سه گانه‌ی شوالیه‌ی تاریکی بها داده بشه و نظرم اینه که که فیلم‌های اون سه گانه در یک رابطه‌ی واقعی و در بستری از حقیقت شکل گرفته‌اند. هیچ‌کس در اون فیلم‌ها قدرت فرابشری نداشت. می‌دونید منظورم چیه؟ وقتی که «نیویورک NewYork», «گاتهام Gotham» هست و کسی کار جادویی‌ای انجام نمیده, سطح کیفیت داستان گویی به قدری افزایش پیدا می‌کنه. «بتمن Batman» در اون فیلم‌ها فقط تعداد قابل توجهی شنا سوئدی انجام میداد(کار خارق‌العاده‌ی دیگری نمی‌کرد) و همین‌ها نکاتی بود که من درمورد اون سری فیلم‌ها دوست داشتم.

آقای مورفی حتی اشاره‌ای به فیلم‌های «مارول Marvel» هم می‌کند و می گوید:

فرزندان من عاشق فیلم‌های مارول هستن, ولی من نمیدونم. من نگاهشون نمی‌کنم.

اگر به گفته‌های اخیر این بازیگر هالیوود دقت کنیم؛ در‌می‌یابیم که ایشان نه تنها از فیلم‌های اخیر مارول, بلکه از فیلم‌های «دی سی Dc» نیز ناراضی می‌باشند زیرا نمی‌توانند معیارهایی را که از یک فیلم خوب در ذهنشان وجود دارد را در آن‌ها بیایند و به نظرشان سطح فیلم‌های ابرقهرمانی باید بالاتر از چیزی باشد که این روز‌ها می‌بینیم.

البته با توجه به رضایت اکثر طرفداران از فیلم‌های کامیکی که جدیدا ساخته و تولید شده اند می‌توان دریافت که شاید هالیوود در مسیر درستی برای ساخت فیلم‌هایی از این ژانر قرار دارد چون در اصل این فیلم‌ها برای طرفداران ساخته می‌شوند و هم‌چنین نمی‌توان انتظار داشت که همگان این نوع از فیلم‌های ابرقهرمانی را بپسندند.

در پایان لطفا نظراتتان را با ما به اشتراک بگذارید.