کنستانتین در نبرد برای بقا

توسط : در تاریخ : سه شنبه, نوامبر 25th, 2014

در شب گذشته شبکه NBC عنوان کرد که عنوان سریالی کنستانتین (Constantine) را از ۲۶ قسمت به ۱۳ قسمت کاهش داده، این اخبار باعث ایجاد حدس و گمان های بسیار در اطراف این سریال و این شبکه انگلیسی شده است.

سریال کنستانتین که بر اساس کمیک بوک هل‌بلیزر ساخته شده تا به امروز نتوانسته است مخاطبان زیادی را جذب خود بکند، این سریال روایتگر جن گیری جوانیست به نام جان کنستانتین که تمام زندگیش را وقف نبرد با شیاطین کرده. تا به امروز از کمیک بوک های هل‌بلیزر یک عنوان سینمایی در سال ۲۰۰۵ ساخته شده، و همچنین این عنوان سریالی که به تازگی از شبکه NBC در حال پخش است، این عنوان سریالی که در هفته اول با شروع نسبتا خوبی کار خود را آغاز کرد، نتوانست در هفته های بعدی رشدی از خود نشان دهد بلکه با افتی شدید روبه رو شد، هرچند در سه هفته گذشته سریال رشد نسبتا قابل قبولی را داشته است، ولی حال این سئوال مطرح می شود که شبکه NBC با کم کردن تعداد اپیزود های سریال کنستانتین میخواهد به این داستان و آینده این سریال پایان دهد ؟ یا خیر ؟

رتینگ ببینندگان سریال

این اتفاق بی سابقه نیست. ان بی سی در گذشته چند عنوان سریالی خود را که در رتینگ شکست خورده اند را از دور خارج کرده است، برای مثال عنوان سریالی دراکولا (Dracula) که در سال جاری (رتینگ مشابه با کنستانتین) به کار خود در فصل اول پایان داد، هر چند کنستانتین روند رو به رشد و بهتری را در هفته های گذشته نسبت به عنوان دراکولا داشته است .

حال چه اتفاقی خواهد افتاد ؟ شبکه های تلویزیونی همگی با اعداد کار می‎کنند، باید دید کنستانیتن می‌تواند در چند اپیزود تا پایان فصل خود کاری بهتر را نسبت به نیمه اول سریال خود به نمایش بگذارد تا سریال را از خطر کنسل شدن نجات دهد یا خیر، حال جان کنستانتین با چیزی خطرناک تر از شیاطین سرکار دارد باید دید در این جنگ کدام یک پیروز می شوند.


نظر شما چیست ؟ آیا این سریال باید پایان پیدا کند ؟ یا دوست دارید این سریال به کار خود ادامه دهد ؟ اگر تمایل به ادامه این سریال دارید میتونید با استفاده از هشتگ #SaveConstantine در تویتر و سایر شبکه های اجتماعی مقداری از عنوان محبوب خود دفاع کنید.


  • امین
   در پاسخ به امین

   چرا آخه؟ خوبه که فیلمش

  • ِDC fan
   در پاسخ به ِDC fan

   چندتا نکته:
   اولا nbc تو کنسل کردن سریال ها ب راحتی سابقه درخشانی داره
   دوما سریال خوبه ولی موضوع هایی م انتخاب میکنن خوب نیست و توی هر قسمت ی چیز جدید ارایه نمیده یا بیننده رو منتظر ی اتفاقی نمبزاره…
   در کل من دوست دارم ادامه پیدا کنه ولی قطعا باید بهتر بشه…

   پ.ن:راستی کسی خبری داره ک قرار بوده مثلا زاتانا یا دکترفیت تو سریال باید یا نه؟؟؟ادمین ها یا دوستان لطفا اگه چیزی میدونن بگن چون اگه مخصوصا زاتانا بخواد بیاد ک من نمیزارماینا کنسلش کنم…خودم nbc رو هک میکنم :دی

  • God of war
   در پاسخ به God of war

   سریاله نه فیلم

  • ََARROW
   در پاسخ به ََARROW

   نه خدا نکنه تازه داره قشنگ میشه و داستانش شکل میگره آخه چرا؟

  • green lantern
   در پاسخ به green lantern

   من فعلا دارم دانلودش میکنن..ندیدم اصا…ولی امیدوارم نشه:|

  • Alireza
   در پاسخ به Alireza

   از اول هم معلوم بود شبکه NBC برای این سریال نامناسب هست.

  • Milan
   در پاسخ به Milan

   معلوم بود , خیلی حوصله سر بره سریال مخصوصا بازیگرش …

  • اشکان
   در پاسخ به اشکان

   سریالش چندتا مشکل خیلی اساسی داره
   اولا بازیگر کنستانتین ! یه جاهایی حس میکنم داره عمدا مسخره بازی درمیاره 😐
   مشکل دوم حضور اون فرشته اس , واقعا خیلی جاها ضرورتی نداره باشه ! فقط هست !
   سوم روند داستانی خیلی کلیشه ای , که مثلش رو تو سوپرنیچرال و گریم و حتی آررو شاهد بودیم و هستیم ( شروع داستان , معرفی جامع و کامل شرور , نبرد نهایی , شکست ! )
   و اینکه همه از کنستانتین انتظار دارک بودن دارن , این سریال یه ذره هم دارک نیست !
   به شخصه هنوزم اون فیلم سال ۲۰۰۵ رو ترجیح میدم ( حتی اگه اقتباس تمام و کمال نبوده باشه , بازم یه موفقیت عالی بود از همه لحاظ )
   خیلی دوست داشتم جاستیس لیگ دارک رو روی پرده سینما ببینم و به نظرم شدیدا پتانسیل یه فیلم ( یا حتی چندگانه ! ) عالی رو داشت , ولی انگار نباید دلمون رو صابون بزنیم 🙁

  • نریمان
   در پاسخ به نریمان

   لعنت به این nbc من منتظر قیام تاریکی بودم