حضور همزمان «کنستانتین» در تلویزیون و سینما؟

توسط : در تاریخ : جمعه, اکتبر 18th, 2013

وقتی مشخص شد که شبکه ی NBC قصد تهیه ی مجموعه ی تلویزیونی «کنستانین» را دارد، بسیاری از طرفداران در این فکر بودند که این برای «گیلرمو دل تورو»، کارگردان فیلم «لیگ عدالت تاریک» که پیش از این اعلام کرده بود که از شخصیت «جان کنستانتین» در فیلم استفاده خواهد کرد، چه نتایجی در بر خواهد داشت. آیا برادران وارنر تصمیم گرفته است تا به جای فیلم به سریال گرایش پیدا کند؟

جاستیس لیگ دارک«دل تورو» در مصاحبه ی جدیدی با IGN اعلام کرد که سریال چه تاثیری بر فیلم خواهد داشت. وی گفت:

ما توی دی سی و وارنر درباره ی این موضوع صحبت کردیم و من مطمئنم که هر دو می تونن همزمان وجود داشته باشند. فکر می کنم که دی سی سعی داره تا یه جهان بزرگ از شخصیت ها رو بسازه، و گسترشش بده و برای تماشاگرا روشن کنه که این نمایی از شخصیت هاست، و نه جهانی که فقط متکی به یکی دوتا شخصیت باشه.

«دل تورو» همچنین به IGN اطمینان داد که با این که هنوز فیلمنامه ی کاملی ندارند، اما فیلم «لیگ عدالت تاریک» هنوز به طور فعالی در مرحله ی آماده سازی قرار دارد. چیزی که کاملاً از جواب «دل تورو» مشخص نیست، این است که آیا تلویزیون و فیلم در یک جهان مشترک هستند یا خیر. این سوالی است که طرفدران در مورد سریال های «پیکان» و «فلش» نیز از خود می پرسند. از آنجایی که «کنستانتین» فقط یکی از شخصیت های «لیگ عدالت تاریک» می باشد، این امکان وجود دارد که برادران وارنر از یک بازیگر برای فیلم و سریال استفاده کند.