کناره گیری جف جانز از کمیک «آکوامن»

توسط : در تاریخ : چهار شنبه, سپتامبر 11th, 2013

چهار سال پیش جف جانز وقتی نویسنده آکوامن شرکت دی سی شد این کاراکتر را نجات داد، او شخصیت آکوآمن را از کاراکتری که مخاطب چندان میانه‌ی خوبی با او نداشت به یکی از محبوبترین کاراکترهای DC بدل کرد. (آرک اول کمیک آکوآمن نوشته‌ی جف جانز در فانتزی کمیک ترجمه شده است) وی حالا اعلام کرده بعد از انتشار شماره ۲۵ و در پایان آرک “مرگ یک پادشاه” که در ماه نوامبر منتشر می‌شود از این کمیک کناره گیری می‌کند.

کمیک آکوآمن شماره 25جانز در مصاحبه‌اش با سایت IGN گفت:

آکوآمن یکی از بزرگترین کاراکترهای شرکت دی‌سی و یکی از محبوبترین کاراکترهای منه. در پایان آرک «مرگ یک پادشاه» در قسمت ۲۵ جواب بسیاری از سوالا داده خواهد شد و زمینه برای دنیای او فراهم می شود. تعدادی از تهدیدات را در یک داستان بزرگ در کمیک Justice League در سال آینده می توانید دنبال کنید. با وجود کمیکهای دیگری که در حال حاضر روی آن کار میکنم به نظرم قسمت ۲۵ بهترین زمانی بود که با این کاراکتر وداع کنم.

این خبر شاید برای طرفداران بسیار ناراحت کننده باشد ولی شرکت دی سی اعلام کرده که نویسنده بعدی این کمیک  جف پارکر نویسنده‌ی کمیک  Batman ’۶۶ خواهد بود که کارهای بسیار خوبی در کارنامه خود دارد البته تیم طراحی این کمیک تغییری نکرده و همان Paul Pelletier و Sean Parsons خواهد بود.

شماره ی ۲۵ کمیک آکوآمن و قسمت آخر آرک جف جانز در تاریخ ۲۷ نوامبر منتشر خواهد شد.