کناره‌گیری تام هاردی از جوخه‌ی انتحار، ورود یک ستاره دیگر

توسط : در تاریخ : پنجشنبه, ژانویه 22nd, 2015

به‌روزرسانی: بنا بر گزارش Variety جیک جیلنهال پذیرش نقش ریگ فلگ را از سوی وارنر رد کرده و جستجو برای بازیگر جایگزین برای تام هاردی ادامه دارد.

گزارش شده‌است تام هاردی که عمده شهرتش را مدیون نقش بین در قسمت سوم شوالیه تاریکی است از پروژه عظیم وارنر تحت عنوان «جوخه‌ی انتحار Suicide Squad» بدلیل برخی مشکلات بیرون آمده است. ادامه خبر را از دست ندهید.

سایت TheWrap که مدتی است اخبار زیادی از آن می‌شنویم گزارشاتی را ارائه کرده‌ است. این گزارشات حاکی از خروج تام هاردی پرطرفدار از لیست بازیگران فیلم «جوخه‌ی انتحار» است. این بازیگر قرار بود نقش ریک فلگ، رهبر گروه را ایفا کند. البته گفته شده جک جیلنهالJake Gyllenhaal قرار است جایگزین هاردی باشد. لازم به‌ذکر است که جیلنهال درفیلم «آخرین گشتEnd of Watch» به کارگردانی دیوید آیر (کارگردان جوخه‌ی انتحار) حضور داشته است.

jake and Tom

از کارنامه جیک می‌توان به Nightcrawler، Prisoners و Source Code اشاره کرد. جیلنهال نیز همانند هاردی جزو محبوب‌ترین بازیگران حال حاضر هالیوود به‌شمار می‌رود.

البته هیچ چیز هنوز از جانب وارنر تایید نشده است و تمامی این صحبت‌ها درحد شایعه هستند. سایت TheWrap دلیل کناره‌گیری هاردی را اختلاف در زمانبندی کارهای آینده‌اش اعلام کرد.

این فیلم را کارگردان جوان و موفق یعنی دیوید آیر می‌نویسد و کارگردانی می‌کند که درکارنامه‌اش فیلم موفق خشم با بازی برد پیت و Harsh Times با بازی کریستین بیل می‌درخشد. جرد لتو، ویل اسمیت و مارگو رابی از دیگر ستارگان این فیلم هستند. جوخه انتحار ۵ آگوست ۲۰۱۵ اکران خواهد شد.