کمیک Hawk man Dark Nights: Metal Tie-In از سوی لمیر، هیتچ و نولان تایید شد

توسط : در تاریخ : شنبه, جولای 22nd, 2017

در حالی که در سال های اخیر بسیاری از ناشران پروژه‌هایی را پیش از کامیک کان بین المللی اعلام کرده اند و در موردشان بیشتر از آن چه که باید در کامیک کان مطرح شود، توضیح داده اند، DC Comics امسال راه قدیمی را در پیش گرفته است-به طور خلاصه DC به این نتیجه رسیده است که این کنوانسیون جای مناسبی است که همه اخبار بزرگ آن را در آن افشا کند.- امروز، در پنل ناشران Dark Matter، همراه با بسیاری از موارد جالب دیگر، اعلام شد که جف لمیر به DC باز می‌گردد تا به همراه برایان هیتچ و کوین نولان بر روی Hawk man Found #۱ کار کنند، یک صحنه از آن در طول کمیک Dark Nights: Metal به تصویر کشیده شد، که یکی از قدیمی ترین، غنی‌ترین و اغراق‌آمیزترین شخصیت های DC را که ممکن است در سال جدید با آن رو به رو شویم به تصویر کشیده است.

تصویرسازی های اخیر از Hawk man، که در NEW 52 معرفی شده بودند، در نهایت در مینی کمیک Death of Hawk man از دور کمیک ها خارج شد، و ظاهرا در حال آماده سازی برای بازگشتی کلاسیک در تک صحنه ای در Dark Days و Dark Nights: Metal بوده است که به شدت به ویژگی های فلز N به عنوان جزء لاینفکی از نمای کلی کمیک های آینده این شخصیت تاکید می کند. در حالی که Hawk man Found #۱ فقط یک صحنه دارد، لمیر به این نکته اشاره کرده است که امکان این وجود دارد که این کمیک در پیش رو منجر به سرانجام و عاقبت کمیک Metal شود، که احتمالا کمیکی تحت عنوان “Dark Matter” خواهد بود.

هاوک من-کمیک-جدید

جای تعجبی ندارد که جف لمیر به طور نزدیکی در حال کار کردن با اسکات اسنایدر بر روی کمیک tie-ins تا کمیک Dark Nights: Metal بوده و می باشد که برای هر دو آن ها یکی از نزدیک ترین همکاری ها در کمیک های مدرن باشد. آن ها غالبا کراس اورهای موفقی چون Animal Man و Swamp Thing را در روزهای اولیه New 52 با هم داشته اند و اخیرا نیز در کمیک های تصویری A.D. After Death با یکدیگر همکاری داشته اند. همچنین لمیر نیز با هاوک من آشنایی دارد و با آن بیگانه نیست، چندین سال پیش و در طول کمیک Justice League United نویسنده این شخصیت بوده است.

Hawk man: Found #۱ از کمپانی DC در ماه دسامبر منتشر می شود.