کمیک «ونوم» هم کنسل شد

توسط : در تاریخ : چهار شنبه, آگوست 28th, 2013

از سال ۲۰۱۱ سیمبیوت ونوم میزبان یکی از بزرگترین طرفداران اسپایدرمن یعنی فلش تامپسون بود. این کمیک که در ابتدا توسط ریک رمندر نوشته می‌شد و فانتزی کمیک نیز آن را جز ۱۰ کمیک برتر ۲۰۱۲ انتخاب کرد و از شماره‌ی ۲۳ نویسندگی آن به کالن بان سپرده شد قرار است تا در قسمت ۴۲ به پایان برسد.

venom42کالن بان در مصاحبه‌ای با سایت مارول گفت:

من در انتهای داستان قصد دارم المان‌هایی که از ابتدا دیدیم رو به هم پیوند بدم، المان‌هایی مثل تلاش مقابله فلش با اعتیاد به الکل، رابطش با پدرش یا زخم‌هایی که متقبل شده. تمام این‌ها اون رو کسی که الان هست کرده. اون یه قلدر داغون و کسیه که یه قدم تا از هم پاشیدن زندگی خودش و تمام اطرافیانش فاصله داره و سعی داره یه سری تصمیمات هوشمندانه بگیره، سعی داره از افرادی که اطرافش هستن محافظت کنه، حتی به این فکر می‌کنه که نکنه خودش تو تمام این مدت داشته سیمبیوت رو تحریک می‌کرده.

بان همچنین در مورد آینده‌ی تامپسون در نقش ونوم گفت:

در پایان قسمت ۴۲ فلش خودش رو در موقعیتی که فکرشو نمیکرده می‌بینه. در آرک پایانی من رو رابطه فلش با سیمبیوت دست گذاشتم، این رویارویی مسیر زندگی هر دو اون‌ها را متقابلاً عوض می‌کنه.

همچنین اضافه کرد با توجه به ارتباط یونیورس‌ها هر اتفاقی ممکن است در داستانی دیگر ادامه یابد که یکی از آن‌ها آرک داستانی «تاریک‌ترین ساعات» دن اسلات است.

قسمت ۴۲ و پایانی کمیک ونوم در ماه اکتبر منتشر می‌شود.