کمیک «مرگ ولورین: میراث لوگان» معرفی شد

توسط : در تاریخ : جمعه, جولای 11th, 2014

مرگ ولورین نام کمیکی کوتاه است که قرار است از شماره ۹ کمیک ولورین از ما جولای در چهار قسمت تا ماه سپتامبر منتشر گردد. حال مارول ساعاتی پیش از کمیک «مرگ ولورین: میراث لوگان‍ـDEATH OF WOLVERINE: THE LOGAN LEGACY» که به وقایاع بعد و چگونگی مرگ لوگان می‌پردازد رونمایی کرد.

این کمیک قرار است بصورت کلی به مسائل و حاشیه‌های مرگ ولورین در هفت شماره بپردازد و این قضیه را بصورت کامل موی‌شکافی کند. در واقع این کمیک بیشتر روی کاراکتر‌های مربوط به مرگ لوگان می‌پردازد، این‌که چطور مرگ او بر دیگر کاراکترها تأثیر گذاشته، چه دوست و چه دشمنان او. شخصیت‌هایی نظیر کاراکترهای X-23، سابرثوس، لیدی دث‌ترایک، دیکن و و میستیک. لازم به ذکر است که هر شماره از این کمیک توسط یک تیم خلاق نوشته می‌شوند و تمامی کمیک‌ها داستانی متفاوت دارند اما درآخر همگی به یک نتیجه می‌رسند. این کمیک قرار است پس از اتمام کمیک چهار قسمتی مرگ ولورین در ماه سپتامبر، کار خود را درماه اکتبر شروع کند و تا پایان سال یعنی درماه دسامبر به کار خود خاتمه دهد. سه شماره نخست این کمیک درماه اکتبر، دو شماره دیگر درماه نوامبر و دوشماره آخر در ماه دسامبر منتشر خواهد شد. شما را به دیدن کاور سه قسمت اول این کمیک دعوت می‌نمایم.

نویسندگان مطرح DC چون تیم سیلی، جیمز تاینیون، کایلز هیگینز، ری فاوکس و مارگرات بنت به سرپرستی چارلز سول در نوشتن این عناوین همکاری خواهند کرد.