کمیک «سرآغاز مخفی» می‌آید

توسط : در تاریخ : پنجشنبه, ژانویه 16th, 2014

دی سی کامیکس دست به چاپ مجموعه‌ی تازه و دنباله‌داری به نام «سرآغاز مخفی» خواهد کرد که شامل داستان‌های تک قسمتی، نوشته‌ها و اطلاعاتی از پیش‌زمینه‌ی قهرمانان محبوب دی سی خواهد بود و گذشته‌ی آن ها در جهان ۵۲ جدید را در بر می‌گیرد.

SecretOrigins-1-FINAL-cb210a-197x300تونی بدارد (Tony Bedard)، کایل هیگینز (Kyle) و گرگ پک (Greg Pak) اولین شماره را می‌نویسند و بر روی شخصیت‌های «سوپرگرل»، «دیک گریسون» و «سوپرمن» تمرکز خواهند کرد.

از آنجایی که این نویسندگان هر کدام حداقل یک داستان تحسین شده برای شخصیت‌های بالا دارند، فرض براین است که هرکدام به ترتیب بر روی شخصیت‌های بالا کار خواهند کرد. گفته می‌شود که این عنوان جاهای خالی‌ای را که پس از وقایع «فلش‌پوینت» (Flashpoint) به وجود آمد و سبب دوباره‌سازی خط زمانی شد را پر خواهد کرد و به طرفداران توضیح می‌دهد که در پنج سال اولی که ابرقهرمانان فعال بودند و قبل از وقایع «لیگ عدالت ۱#» چه اتفاقاتی افتاده است. این عنوان همچنین به خوانندگان جدید کمک می‌کند که عقب ماندگی خود را جبران کرده و به وضعیت کنونی ابرقهرمانان برسند.

کمیک اصلی «سرآغاز مخفی» در دهه‌ی ۱۹۶۰، بعد از «بحران در زمین‌های نامحدود» به چاپ رسید تا به خوانندگان بگوید که چه چیزهایی بعد از آن کراس اور عظیم تغییر یافته بود. هم «۵۲» و هم «شمارش معکوس تا بحران نهایی» نیز «سرآغاز مخفی» دو صفحه‌ای ارائه می‌دادند و بار دیگر وضعیت بعد از «بحران نامحدود» را بازتاب می‌کردند.