کمیک «راکت راکون و گروت» در راه است

توسط : در تاریخ : جمعه, سپتامبر 11th, 2015

مارول کامیکس خبر از یک مجموعه‌ی جدید با حضور زوج دوست‌داشتنی فضایی «راکت راکون» و «گروت» داد.

این عنوان قرار است در ماه دسامبر منتشر شود. نویسندگی این عنوان برعهده‌ی «اسکاتی یانگ» و طراحی آن برعهده‌ی «فیلیپه آندرید» می‌باشد. «اسکاتی یانگ» خودش چند وقت پیش نویسندگی و طراحی کمیک «راکت راکون» را برعهده داشت و مشتاق بازگشت بر روی عنوانی با حضور این شخصیت بوده است. و در مورد این کمیک جدید گفت:

اولین باری که واسه راکت راکون نوشتم، یه آرک چهار قسمتی بود که واقعاً ازش لذت بردم ولی واسه‌ی گفتن داستان‌های بیشتر اشتیاق داشتم. پس بعد از اینکه آرک اولو تموم کردم شروع به نوشتن داستا‌های تک‌قسمتی و دوقسمتی کردم. واقعاً عاشق این بودم که تو داستان‌های جدید شیرجه بزنم و به راکت راکون اجازه بدم که اون بیرون تو فضا واسه خودش کیف کنه. این دفعه هم کاملاً یه همین فرمول می‌چسبم و بیشتر داستان‌های کوتاه می‌گم. فکر می‌کنم این به کمیکمون اجازه می‌ده که بتونه خوانده‌های جدیدتری رو جذب کنه و با کمیکای دیگه که آرک‌های طولانی‌تری دارند فرق داشته باشه و به منم اجازه میده که کلی چیزمیز باحال واسه کشیدن به فیلیپه بدم.

شخصیت «گروت» در کمیک «راکت راکون» نیز نقش داشت و تغییر عنوان کمیک نشانگر پررنگ شدن نقش این شخصیت خواهد بود. اولین آرک داستانی «راکت راکون و گروت» از آثار مطرحی چون سریال «فرار از زندان» و فیلم «ممنتو» الهام خواهد گرفت.

راکت راکون یه رئیس مافیای خیلی بزرگ شده و یه امپراطوری جرم و جنایتو می‌چرخونه ولی هیچ خاطر‌ای نداره که کیه و از کجا اومده. گروت هم یه سری علامت عجیب و غریب داره که رو تنه‌ش کنده شدن. یه سری خالکوبی که سرنخ می‌دن که راکت کی بوده و چطوری به اینجا رسیده.

در ماه دسامبر منتظر این کمیک باشید.