کمیک «دکتر استرنج» به نویسندگی «جیسون آرون» در راه است!

توسط : در تاریخ : سه شنبه, ژوئن 23rd, 2015

ساحر اعظم دنیای مارول نیز پس از رویداد «جنگ‌های پنهان» صاحب کمیک اختصاصی می‌شود.

نویسنده‌ی کمیک «ثور»، «جیسون آرون»، و طراحی کمیک کارکشته‌ی کمیک «ایکس‌من»، «کریس باکالو»، پس از رویداد «جنگ‌های پنهان» بر روی کمیک اختصاصی «دکتر استرنج» کار می‌کنند. «آرون» در این باره گفت:

ما می‌خواستیم دکتر استرنجی داشته باشیم که همیشه مجبوره واسه چیزی که به دست میاره زحمت بکشه و نشون بدیم که وقتی اون سر و کله‌اش پیدا میشه و از قدرت‌هاش استفاده می‌کنه مثل کاپیتان آمریکا نیست که فقط سپرشو پرت می‌کنه یا ثور نیست که پتکشو پرت می‌کنه. استرنج باید نگران عواقبی باشه که بقیه‌ی قهرمانان بابتش نگرانی ندارن چون اون یه ساحر اعظمه. داریم اینجا رابط نیروهای جادو حرف می‌زنیم. پس بنابراین هرکاری که انجام بده عواقب داره. همه‌ی این کارای جادویی…همه‌شون یه بهایی دارن. پس اون باید همیشه بین مهارت‌هاش تعادل برقرار کنه و نگران باشه که: «اگه الان اینجا همه رو نجات بدم برای من یا یه جای دیگه تو دنیای چه عواقبی داره؟» ما دوست داشتیم که دکتر استرنج با همچین چیزایی سر و کله بزنه و دوست داشتیم که یکم خودش بیاد تو عمل به جای اینکه فقط یه گوشه وایسه و دستاشو تکون بده و همه رو نجات بده.

«آرون» اخیراً با کمیک تحسین‌شده‌ی «ثور: خدای رعد و برق» که به کمیک «ثور» مونث ختم شد، شاهد موفقیت بوده است. هنگامی که فیلم «محافظین کهکشان» مارول در مرحله‌ی آماده‌سازی بود، مارول کمیکی اختصاصی برای این تیم بیرون داد که لحن و برخی عناصر داستانی آن بعداً در فیلم آمد. در اینجا نیز دقیقاً همین مسئله در حال تکرار شدن است و سوال اصلی این است که آیا فیلم «دکتر استرنج» از کمیک‌های «آرون» تاثیر می‌گیرد یا نه؟


دکتر استرنج Doctor Strange

img

دکتر استیون استرنج زمانی جراحی ماهر ولی خودبین بود که پس از آسیب دیدن دستانش در یک حادثه‌ی رانندگی به سراغ «اینشنت وان» رفت تا او دستانش را التیام ببخشد. در عوض «اینشنت وان» او را تعلیم داد تا استاد هنرهای عرفانی و ساحر اعظم زمین شود.‌