کمیک «جنبش» به پایان می‌رسد

توسط : در تاریخ : چهار شنبه, فوریه 19th, 2014

به تازگی در تبلیغاتی که شرکت دی سی برای ماه می منتشر کرد این شرکت اعلام کرد که «جنبش» (The Movement) کمیکی از «گیل سیمون» (Gail Simone) و «فردی ویلیامز دوم» (Freddie Williams II) که الهام گرفته از جنبش تسخیر وال استریت بود، به پایان می‌رسد.
جنبش

شماره‌ی ۱۲ آخرین شماره‌ی این کمیک خواهد بود که در آن اعضای تیم سعی در نجات یکی از اعضای خودشان از دست گروه دیگری کنند. می‌توانید کاور این کمیک را در بالا مشاهده کنید. ماه‌ها بود که شایعه‌ی اتمام این کمیک پس از کنسل شدن کمیک همراه این مجموعه یعنی «تیم سبز: تریلیونرهای نوجوان» (Green Team: Teen Trillionaires) به گوش می‌رسید. در هنگام انتشار این دو مجموعه، هر دو کمیک که فاقد اعضای سرشناس دی سی بودند از طرف ناشرین به عنوان دو طرف سکه‌ی اجتماع در نظر گرفته شده بودند. «جنبش» نشان دهنده‌ی ۹۹ درصد مردم فقیر بود و «تریلیونرهای نوجوان» نشان دهنده‌ی طبقه‌ی فوق ثروتمند.

اما در میان تبلیغات دی سی برای ماه می موارد جالب توجه دیگری نیز به چشم می‌خورد. «بتمن ماورا» در مجموعه‌ی «پایان آینده» حضور خواهد یافت. در شماره‌ی ۳۱ «آکوامن» شاهد نبرد پادشاه اقیانوس و «موجود باتلاق» (Swamp Thing) خواهیم بود. «والی وست» در کمیک سالیانه‌ی «فلش» وارد دنیای ۵۲ جدید می‌شود. در شماره‌ی ۱۳ «سوپربوی»، پسر «سوپرمن» به زمان حال باز می‌گردد. «بتمن» و «فرانکنشتاین» در جستجوی جسم «دیمین وین» با هم همکاری می‌کنند و «ردهود و یاغیان» نیز با «لوبو» روبرو خواهند شد.