کمیک جدیدی با حضور «مایلز مورالز» منتشر می‌شود

توسط : در تاریخ : دوشنبه, ژوئن 22nd, 2015

یک بار دیگر، برایان بندیس بازمی‌گردد تا ماجراهای مخلوق خود را روایت کند!

«برایان مایکل بندیس» و «سارا پیچلی» خالقان مجموعه‌ی «اسپایدرمن‌ها» باز می‌گردند تا این‌بار در کمیک «اسپایدرمن» ماجراهای مایلز مورالز را پس از «جنگ‌های پنهان» ادامه دهند. بندیس در مصاحبه‌ای گفت:

خیلی از بچه‌های رنگین پوست وقتی که تو بچگی با دوستاشون قهرمان‌بازی می‌کردن، دوستاشون نمی‌ذاشتن که اونا بتمن یا سوپرمن باشن چون مثل اونا نبودن ولی این بچه‌ها می‌تونستن اسپایدرمن باشن چون زیر اون نقاب هرکسی می‌تونست باشه. ولی حالا این قضیه واقعی شده {که یه سیاهپوست اسپایدرمن باشه}. این قضیه واسه خیلیا خیلی مهم بوده.

بندیس اخیراً نیز با پیچلی روی کمیک «ایکس‌من تمام جدید» که در آن نیز مورالز نقش داشت کار کرده است. کار پیچلی با کار «مارگ بگلی» که بیشتر قسمت‌های «اسپایدرمن نهایی» را طراحی کرده بود فرق دارد ولی او قادر بوده تا مورالز را طوری به تصویر بکشد که هم بین هواداران و هم نزد خود بندیس ماندگار شود.

با این حساب شاید حالا دیگر بشود با اطمینان گفت که «پیتر پارکر» در عنوان اصلی اسپایدرمن یعنی «اسپایدرمن شگفت‌انگیز» حضور خواهد داشت زیرا پوسترهای مارول برای فاز بعدی‌شان مایلز و پیتر (یا حداقل شخص دیگری در لباس او را) نشان می‌دادند.


مایلز مورالز Miles Morales

img

اسپایدرمن کنونی دنیای آلتیمت پسری 13 ساله به نام «مایلز مورالز» اهل بروکلین است که پس از مرگ «پیتر پارکر» هویت اسپایدرمن را برای خود برمی‌گزیند. 11 ماه پیش از مرگ «پیتر پارکر»، «مایلز» پس از گزیده شدن توسط یک عنکبوت به قدرت‌های عنکبوتی مخصوص خود پی می‌برد و از این نیروها در این راه استفاده می‌کند که بهترین ابرقهرمانی باشد که می‌تواند. وی در حال حاضر از اعضای تیم «آلتیمت‌ها» است.