کمیک «تایتان‌های نوجوان» به پایان می‌رسد

توسط : در تاریخ : دوشنبه, ژانویه 20th, 2014

دی سی کامیکس به کمیک «تایتان‌های نوجوان» که اسکات لوبدل (Scott Lobdell) از زمان انتشار ۵۲ جدید آن را می‌نوشته پایان می‌دهد. لوبدل این خبر را طی یک نامه‌ی سرگشاده اعلام کرد.

تایتان‌های نوجوانوی نوشت:

من هیجان زده‌ام که دی سی اجازه داد تا داستان را باشکوه به اتمام برسونم که در این داستان «تایتان‌های نوجوان» در نبرد نهایی با سازمان «هیچ کجا» (N.O.W.H.E.R.E.) مبارزه می‌کنند و درگیری‌ای را که از قسمت اول این مجموعه شروع شده بود رو به پایان می‌رسونند. بدون شک دلم برای نوشتن ماجراهای «رابین سرخ»، «واندرگرل»، «بانکر» و بقیه‌ی گروه تنگ می‌شه. اما به عنوان یه طرفدار پروپاقرص و همیشگی این مجموعه از درمورد شایعاتی که به گوش می‌رسه هیجان زده‌ام.(بهم اعتماد کنید، ما هنوز کارمون با تیم نوجوون محبوب همه تموم نشده.)

قوی‌ترین سناریو این است که دی سی، کمیک «تایتان‌های نوجوان جدید» را دوباره چاپ کند. مجموعه‌ای که مارو ولفمن (Marv Wolfman) و جورج پرز (George Perez) در سال ۱۹۸۰ منتشر کردند و هنوز هم محبوب‌ترین و شناخته‌شده‌ترین عنوان این مجموعه محسوب می‌شود. به غیر از آن عنوان «عدالت جوان» (Young Justice) نیز می‌تواند گزینه‌ی مدنظر دیگری باشد، به خصوص پس از آن که مجموعه‌ی انیمیشنی آن با استقبال زیادی همراه شد.

با پایان مجموعه‌ی «تایتان‌های نوجوان» زیرمجموعه‌ی «عدالت جوان» ۵۲ جدید نیز به پایان خود می‌رسد. شایعاتی نیز به گوش می‌رسد که کمیک «جنبش» (The Movement) نیز به مشکل برخورده است که احتمالاً به این معناست که دی سی می‌خواهد به صورت کاملاً جدیدی با ابرقهرمان جوان خود رفتار کند.


  • Farzan
   در پاسخ به Farzan

   خدا رو شکر ما رو از عذاب راحت کردند! :دی

  • MEHRAN
   در پاسخ به MEHRAN

   این اسکات لوبدل چجوری نویسنده شد من نمیدونم. بعدش یه دفعه یه موقعهایی یه ایده هایی رو خوب می نویسه اصلاً آدم میگه ایده رو دزدیده.

  • Farzan
   در پاسخ به Farzan

   این اسکات لوبدل تا حالا کمیک خوب داشته؟ من هرجا نگاه می کنم می بینم لعنت و نفرین مردم دنبال اینه! البته بگم که من ردهود و یاغیانی که این می نوشت رو کم و بیش دوست داشتم.

  • پیشگو
   در پاسخ به پیشگو

   چند تا نکته:
   ۱- تین تایتانز قراره تموم بشه.
   ۲- دنیای دی سی قراره ۵ سال فلش فوروارد بخوره.
   ۳- دیگه اینا بعد از ۵ سال تین نخواهند بود.
   ۴-تین تایتانز به خاطر فروش کنسل نشده. فروشش خیلی بالا بوده به خاطر اسم قدیمیش.

   حدسی که من میزنم اینه که یه عنوان جدیدی (مثلا یانگ جاستیس لیگ) بسازن و این جوون ها برن اونجا.
   (احتمالا عنوان تین تایتانز هم برگرده بعد از یه مدتی…)

   • DK
    در پاسخ به پیشگو

    میدونم ۹ ماه دارم دیر جواب میدم ولی
    ۱) کمیک جدیده ش اومد
    ۲) اینم یه کراس اوره مثل کراس اور های قبلی, کل سری ها تا قبل این ماه که راه خودشونو میرفتن, از اکتبر هم دوباره(!) راه خودشونو میرن
    ۳)خوب…اسم گروهه که عوض نمیشه, میشه؟(مثل گروهی که تو یانگ جاستیس بود, دو سه تا بیست و دو سه ساله هم تو گروه فصل دومش بودن(گروهش در اصل همون تین تایتنز بود)
    ۴)خوب… مثل کمیک اول مرد عنکبوتی شگفت انگیز جدیده, یه فاجعه ی طبیعی بود ولی ملت خریدنش, چون پیتر توش برگشت…

  • سمیه
   در پاسخ به سمیه

   وای کاش یکی این سری رو ترجمه کنه. من کلا تین تایتان رو دوست دارم به نظرم یه نفس تازه هست برای دی سی امیدوارم به نویسنده های بهتری بسپرنش