کمیک بوک Grumpy Cat معرفی شد

توسط : در تاریخ : جمعه, جولای 10th, 2015

اگر ذره با فضایی مجازی و دنیای شبکه های اجتماعی اجین باشید حداقل برای یکبار عکس یا نامی از Grumpy Cat را شنیده یا دیده اید. گربه ای که ظاهر و چهره اش یکی از بزرگترین چهره های شناخته شده‎ی دنیا مجازی است. حال یکی از ناشران سرشناس دنیای کمیک، Dynamite Entertainment تصمیم به انتشار کمیکی برای این شخصیت دوست داشتنی دنیای مجازی کرده است و از این رو تیم نویسندگان و طراحان خود را برای جلد اول این کمیک معرفی کرده است.

نویسندگان این سری شامل، بن فیشر(Smuggling Spirits)، بن مک کول (Captain America and the Korvac Saga)، رویال مک (Detective Comics) و الیوت آر. سرانو (Army of Darkness) هستند. طراحان و هنرمندان این کمیک نیز عبارتند از کن هاسر (The Living Corpse) و استیو یو (Avengers: The Initiative)، همچنین در طراحی کاور این مجموعه افرادی چون رو ربکی بنینگتون (Doodle Jump)، اگنس گاربوسکا  (My Little Pony) و تاویس میدن (The Konamis) قرار است با یکدیگر همکاری کنند.

همچنین دینامیت نیز دو نوع طراحی جلد برای این عنوان پوشش خواهد داد.

در ماه اول کاتولوگ پیش نمایش عنوان اول Grumpy Cat توسط Diamond Comic منتشر خواهد شد و همچنین عنوان اصلی کار نیز در اکتبر ۲۰۱۵ منتشر می‌شود. در ادامه میتوانید گالری تصاویر عنوان اول این کمیک را ببنید.