کمیک «انیمال من» در ماه مارس به پایان می رسد

توسط : در تاریخ : پنجشنبه, دسامبر 19th, 2013

جف لمیر (Jeff Lemire)، از نویسندگان دی سی کامیکس، امروز اعلام کرد که کار خود بر روی کمیک «انیمال من» را در ماه مارس یه پایان می رساند و دی سی کامیکس نیز موافقت کرده است که وقتی داستان تمام شد، چاپ این عنوان را خاتمه دهد.
20110_900x1350این مجموعه از زمان شروع New 52، هم نزد هواداران و هم نزد منتقدان با اقبال روبرو شده است که این موفقیت یکی از عوامل ترقی «لمیر» به عنوان یکی از نویسندگان دی سی بوده است. بخشی از اعلامیه‌ی وی را در زیر می بینید:

کار من به عنوان نویسنده ی «انیمال من» و البته خود مجموعه، هر دو در شماره ی ۲۹ ماه مارس به پایان خودشون می رسند. شماره ای که من هم اونو می نویسم و هم همراه با ترول فورمن (Travel Foreman) طراحیش می کنم.
به همون اندازه که از ننوشتن داستان های مستقل برای بادی، ماکسیم، الن و کلیف ناراحتم، به همون اندازه هم هیجان زده ام که اعلام کنم که وقتی «انیمال من» به عضوی از «لیگ عدالت» جدید که من نویسندگیش را بر عهده دارم تبدیل بشه، همچنان ماجراهای ماهانه ی «انیمال من» رو می نویسم.
بعد از اینکه اسکریپت شماره ی ۲۹ رو تموم کردم، احساس می کردم که داستانی رو که می خواستم با حضور خانواده ی «بیکر» به تصویر بکشم، کامل کردم و فکر می کردم که یه پایان بی نقص برای این مجموعه هستش. بهترین راه برای کند و کاو چیزهای جدید در مورد این شخصیت این بود که اونو به یه تیم منتقل کنم و وضعیت کنونی اش رو تغییر بدم، دی سی با این کار موافقت کرد و مجموعه ی «انیمال من» با شماره ی آخر من در ماه مارس به پایان می رسه.
و این شماره از جهتی برای من مخصوص تر هم خواهد بود چون که من نه تنها این شماره رو می نویسم، بلکه بخش اعظم طراحی شماره ی آخر رو هم خودم انجام می دم! طراح اصلی «انیمال من»، یعنی ترور فورمن دیوونه و نابغه، بهم ملحق می شه تا یه توالی قابدار برای صفحاتم بکشم. و رفیق گرمابه و گلستانم، خوزه ویلاروبیا (Jose Vilarrubia) هم صفحات رو رنگ می کنه.

دیروز «لمیر» به عنوان یکی از چهار نویسنده ی New 52: Futures End انتخاب شد.