کمیک «آکوامن و دیگران» در راه است

توسط : در تاریخ : یکشنبه, ژانویه 19th, 2014

شرکت دی سی کامیکس اعلام کرد که در ماه آپریل کمیک «آکوامن و دیگران» منتشر خواهد شد که در آن تیمی که در آرک دوم «آکوامن» پدیدار شد، حضور خواهد داشت.
این مجموعه توسط خالق «بوستر گولد» یعنی دن جرگنس (Dan Jurgens) نوشته خواهد شد که در سال ۲۰۰۰ به عنوان طراح و نویسنده برای مدت کوتاهی روی کمیک «آکوامن» کار می‌کرد. طراحی این کمیک بر عهده‌ی لن مدینا (Lan Medina) و اد تادئو (Ed Tadeo) است. مجموعه‌ی «آکوامن» نیز طبق روال همیشگی به روند خود ادامه می‌دهد.

بنا به خبرگزاری IGN در این مجموعه دشمن مرموزی تیم «آکوامن» یعنی «دیگران» را شکار می‌کند و خواهان دست‌سازهای طلایی آتلانتیسی است که به «دیگران» قدرت‌های خاص می‌دهد. داستان ممکن است کمی آشنا باشد زیرا در زمان حضور جف جانز، این «مانتای سیاه» بود که «دیگران» را شکار می‌کرد و دست‌سازهایشان را به عنوان بخشی از انتقام خود از «آکوامن» می‌دزدید، بنابراین باید صبر کرد و دید که این داستان چطور خود را از داستان جف جانز متمایز می‌کند. «دیگران» قسمت عظیمی از دلیلی بود که باعث شد «آکوامن» ۵۲ جدید اینقدر هیجان‌انگیز باشد زیرا بخش اساطیری این شخصیت را با گردهم آوردن شخصیت‌های معرکه بسط داد.

جرگنز همچنین در حال حاضر هم به عنوان نویسنده و هم به عنوان یکی از طراحان چرخشی مشغول کار روی مجموعه‌ی هفتگی «۵۲ جدید: پایان آینده» (New 52: Futures End) است. «آکوامن و دیگران» اولین مجموعه‌ی دنباله‌دار وی پس از پایان «خشم فایراستورم، مرد هسته‌ای» (The Fury of Firestorm the Nuclear Man) است.


  • Haganeno
   در پاسخ به Haganeno

   ارک دیگران که خیلی قشنگ بود.
   قشنگ میشد سیر تکاملی آرتور رو تو این چند سال فاصله دید.
   ایجاد رابطشم با مانتا هم خیلی خوب درومده بود.
   فقط حیف که دیگه جونز نویسنده اکوامن نیست 🙁 🙁

  • پیشگو
   در پاسخ به پیشگو

   ضعیف ترین آرک آکوامنی که جف جانز نوشت همین آرک دیگران بود. شخصیت ها خیلی خوبن، ولی آخرش خوب در نیومد. نمیدونم نویسنده جدید میتونه چیز خوبی ازش در بیاره یا نه… واقعا امیدوارم خوب باشه. چون عنوان اصلی آکوامن رسما دیگه قابل خوندن نیست.

  • Farzad
   در پاسخ به Farzad

   همون یه قسمت فرزان فاجعه ی زیست محیطی بود دی: تیریپ این که راجع به لوبدل می گفتن بهش کتاب ندین. و با پول سوپرمن هاش بچه های افریقایی رو سیر کنید. آکوامن پارکر هم در همون حد بود. یعنی خب در زمینه ی بد بودن همون تک شماره رکورد غریبی به جا گذاشت.

   • Farzan
    در پاسخ به Farzad

    آره خودم خوندم دیدم چقدر درب و داغونه. احتمالاً تو و پوریا دراپش کردین، نه؟ ولی من یه فرصت دیگه بهش می دم شاید که به صراط مستقیم آمد! :دی

    • پیشگو
     در پاسخ به Farzan

     من به عنوان فرصت دادن ۴-۵ صفحه اول شماره بعد رو هم میخونم. ولی اصلا فک نمیکنم نظرم برگرده. فاجعه بود رسما…
     تازه من فن بوی آکوامن شده بودم! وای به حال اونایی که زیاد هم باهاش حال نمیکردن… اونا حتما دراپ میکنن.

     زیاد هم امیدی به آکوامن و دیگران ندارم. هر چند از اونم ۲-۳ شماره میخونم حداقل. نویسنده اش اینکاره نیست!