کمیک‌های جدید مارول در نیویورک کامیک کان ۲۰۱۴

توسط : در تاریخ : سه شنبه, اکتبر 14th, 2014

امسال در نیویورک مارول عملکرد بهتری نسبت به رقیب خود یعنی دی‌سی داشته‌است. همچنین گفته شده‌است تریلری حماسی از قسمت دوم اونجرز نیز نمایش داده شده‌است که برخلاف بتمن علیه سوپرمن، هیچ‌کس موفق به فیلمبرداری از آن نشده‌است. البته بحث این پست مربوط به تریلر انتقام‌جویان یا عملکرد بهتر مارول نیست بلکه درمورد کمیک‌های معرفی شده از این انتشارات در کنفرانس خبری در نیویورک می‌شود.

ابتدا کمیک جدید مردمورچه‌ایAnt-Man قرار همزمان ما اکران فیلم انت-من به‌نویسندگی Nick Spencer و طراحی Ramon Rosanas درسال ۲۰۱۵ منتشر گردد. همچنن اعلام شده‌است دراین کمیک به‌جای هنک پیم از اسکات لنگ استفاده شده‌است. لازم به‌ذکر است که Spencer نویسنده کمیک «دشمنان برتر اسپایدرمن» نیز بوده‌‌است.

Ant-Man

کمیک دیگری که درپنل انتشارات مارول معرفی شد کمیک سیلکSilk بود. شخصیت سیلک توسط مجموعه جدید اسپایدرمن شگفت‌انگیز معرفی شد و درحال حاضر کمک‌‌‌‌رسان پیتر محسوب می‌شود. حال مارول قرار است مجموعه‌ای مستقل از این شخصیت را درسال ۲۰۱۵ راهی بازار کند. نویسنده این کار Robbie Thompson است که برای مجموعه “Supernatural” به‌شهرت رسیده‌است. Stacey Lee نیز طراح این مجموعه است.

Silk

پس از موفقیت پیش‌درآمدهای جهان عنکبوتی باعنوان مرزجهان عنکبوتی و به‌خصوص قسمت دوم آن که درمورد گوئن بود، مارول تصمیم به انتشار مجموعه‌ای جدید با محوریت گوئن-عنکبوتی دارد. درقسمت دوم مرز جهان عنکبوتی گوئن بجای پیتر توسط عنکبوت گزیده شده‌است و حال براثر اتفاقی پیتر مرده و همه این اتفاق را از چشم زن عنکبوتی می‌بینند. حال این مجموعه که قرار است درسال ۲۰۱۵ منتشر گردد، داستان این دنیا (دنیایی که درآن گوئن عنکبوتی است) را روایت خواهد کرد. Jason Latour بعنوان نویسنده و Robbi Rodriguez بعنوان طراح دراین مجموعه حضور خواهند داشت. این تیم برای قسمت دوم مرز جهان عنکبوتی نیز حضور داشتند.

Spider-Gwen

پس از موفقیت عجیب فیلم محافظین کهکشان درگیشه، حال مارول پس از انتشار دوعنوان استارلورد و راکت راکون قصد دارد کمیکی جدید بامحوریت شخصیت مونث این تیم را منتشر کند. گامورا جنگجوی بی‌پروای این گروه قرار است درسال ۲۰۱۵ کمیکِ اختصاصی خود را داشته‌باشد. نویسنده کار برعهده Nicole Perlman خواهد بود. لازم به‌ذکر است نگارش فیلمنامه اولیه فیلم محافظان کهکشان برعهده Perlman بوده‌است.

gamora-comic

Gamora