آپدیت: کلی‌مور Claymore (فصل ۱۲)

توسط : در تاریخ : چهار شنبه, دسامبر 10th, 2014

کلی‌مور یا Claymore به ژاپنی クレイモア نام یک مانگا در سبک فانتزی ظلمت و انیمه‌ی ساخته شده بر اساس آن نوشته‌ی ناریهیرو یاگی و منتشر شده توسط JUMP COMICS است. ۱۷ قسمت مانگا به زبان ژاپنی منتشر شده‌ است

آکادمی فانتزی از سال ۸۵ و با ترجمه کمیک‌هایی چون جنگ ستارگان، شهر گناه، شبح بیگانه و سی روز از شب فعالیت خود را در زمینه کمیک آغاز کرد.

در سال ۸۸ با ورود اعضای تازه وارد و مشتاق به آکادمی، روح تازه‌ای در فعالیت‌های مربوط به کمیک و مانگا دمیده شد و با آغاز ترجمه مانگای کلیمور، کار در حیطه داستانهای مصور، روند منظمی به خود گرفت و این مانگا به صورت هفتگی منتشر شد.

مانگای کلی مورداستان این مانگا در دنیایی خیالی اتفاق می‌افتد که در آن گروهی از موجودات ظلمت انسان‌واره به نام یوما به همراه انسان‌ها زندگی می‌کنند. غذای این دسته موجودات که از لحاظ جسمی به انسان شباهت دارند امعا و احشا انسان است. این موجودات در ظاهر به جز پوست سخت و قهوه‌ای رنگ و خون بنفش (فقط در انیمه) شبیه انسان هستند. یوما سرعت بالا و توان بازسازی اجزا بدن خود را دارد و می‌تواند خود را به شکل هر انسانی در بیاورد و یا درون بدن انسان‌ها مخفی شود.

کلی‌مور در لغت به معنی شمشیر سنگین اسکاتلندی است. این نام در اثر به گروهی از جنگ‌جویان اطلاق می‌شود که با کاشتن گوشت و خون یوما در بدن خود و استفاده از نیروی یوکی به موجوداتی فراتر از انسان و یوما تبدیل می‌شوند و می‌توانند یوما را شکار کنند.

 

توجه: این مانگا قبلاً در سایت قرار گرفته بود اما با تعویض سرور تمامی بخش‌های آن پاک شدند با توجه به آپلود مجدد مانگا، بخش‌ها به مرور اضافه خواهد شد.

برای اجرای فایل CBR می‌توانید از برنامه CDisplay یا ComicRack استفاده کنید، همچنین اگر از سیستم عامل اندروید استفاده می‌کنید برای خواندن کمیک بروی این سیستم عامل می‌توانید برنامه‌های Perfect Viewer یا ComickRack را دریافت نمایید.


تمامی حقوق فارسی‌سازی این مانگا برای فانتزی کمیک و آکادمی فانتزی محفوظ است.