«کلی سو دی‌کانیک» عنوان «کاپیتان مارول» را ترک می‌کند!

توسط : در تاریخ : سه شنبه, ژوئن 23rd, 2015

خبر بد برای هواداران مارول، یکی از بهترین عنوان‌های مارول یعنی «کاپیتان مارول» نویسنده‌ی خود را از دست داد.

«کلی سو دی‌کانیک Kelly Sue DeConnick» که در سال ۲۰۱۲ عنوان «کاپیتان مارول» را با حضور «کارول دانورس» به عنوان شخصیت اصلی دوباره از نو شروع کرد، پس از رویداد «جنگ‌های پنهان» این کمیک را ترک خواهد کرد. حسابی در توئیتر که توسط هواداران راه اندازی شده این خبر را اعلام کرد و پس از چندی خود «دی‌کانیک» مطلب را با گفتن «رفتن خیلی سخته ولی دیگه وقتشه» تایید کرد.

ران «دی‌کانیک» در این عنوان با تحسین منتقدین و هوادارن مواجه بود و فروش کمیک‌های «کاپیتان مارول» در سطح خوبی قرار داشت. هنوز هیچ اطلاعاتی مبنی بر چگونگی حضور «کایپتان مارول» جدید یا حتی احتمال چاپ عنوانی اختصاصی برایش وجود ندارد. رفتن «دی‌کانیک» از روی «کاپیتان مارول» پس از پایان ران «مت فرکشن» و «دیوید آجا» بر روی کمیک «هاکای» و پایان ران «پیتر دیوید» روی «فاکتور ایکس»، مارول را فقط با چندین عنوان باقی می‌گذارد که تیم خالقشان مدت زیادی روی کمیک مانده‌اند.


کارول دانورس Carol Danvers

img

پس از آنکه «کارول دانورس» با قهرمان نژاد «کری» یعنی «کاپیتان مارول» روبرو شد، به طور اتفاقی در معرض اشعه‌های غیرزمینی قرار گرفت که او را تبدیل به جنگجویی ابرقهرمان کرد. وی سپس خود را «میس مارول» نامید و خود را به عنوان یکی از قوی‌ترین و برجسته‌ترین قهرمان‌های مارول اثبات کرد، هم به عنوان یک قهرمان فردی و هم به عنوان یکی از اعضای تیم «اونجرها». او حالا هویت «کاپیتان مارول» را برای خود برگزیده است.