کلیپی جدید از بازی Batman: Arkham Knight

توسط : در تاریخ : یکشنبه, دسامبر 7th, 2014

به‌‌‌‌روز رسانی: قسمت سوم اضافه شد!

ساعاتی پیش استدیو بازی‌سازی راکستادی کلیپی جدید از عنوان موردانتظار خود یعنی «بتمن: شوالیه آرکهام» منتشر کرد. این کلیپ دنباله کلیپی است که در E3 امسال به‌‌نمایش درآمد و درآن بتمن وارد کارخانه مواد شیمیای ACE می‌شد.لازم به‌‌‌ذکر است این کلیپ دارای سه‌‌‌قسمت است و قسمت بعد در یک و قسمت سوم در ششم دسامبر منتشر می‌‌‌‌شود. 

AK-header4

 دانلود کلیپ با کیفیت HD

دانلود کلیپ سوم با کیفیت HD

شوالیه آرکهام چهارمین عنوان از سری آرکهام است که توانسته تا اینجای کار یکی از موردانتظارترین بازی‌های آینده بازار گیم لقب گیرد. «تیمارستان آرکهام» شروعی برای مجموعه آرکهام، بازی خوب و قابل قبولی بود، «شهر آرکهام» تبدیل به یکی از برترین بازی‌های نسل هفتم شد و قسمت سوم آن یعنی «ریشه آرکهام» عنوانی متوسط بود. لازم به‌ذکر است دوعنوان اول توسط راکستادی و عنوان سوم توسط WBGM ساخته شد.

داستان بازی بتمن: شوالیه آرکهام ۱۲ ماه پس از وقایع «شهر آرکهام» روایت می‌شود. حال جوکر مرده است و تمامی جنایتکاران حرفه ای شهر به رهبری مترسک دور هم جمع شده‌اند تا گاتهام را غرق در آشوب و هرج و مرج سازند. مترسک بعنوان کسی که جرقه های اصلی داستان بدست او زده می‌شود تعدادی بمب در لابه لای شهر تعبیه کرده است و با پخش کردن گاز سمی که باعث ترس انسان می‌شود کاری کرده که همه مردم از شهر خارج شوند و تنها نیروی پلیس در شهر باقی بمانند. بتمن نیز بعنوان شوالیه این شهر وظیفه پاک سازی شهر از آشوب‌های بوجود آمده را دارد.بتمن شوالیه آرکهام در تاریخ ۲ ژوئن سال ۲۰۱۵ مصادف با ۱۲ خرداد ۱۳۹۴ برای کنسول‌های PS4، XBox One، و کامپیوترهای خانگی عرضه خواهد شد.